Projektory UST w budzecie około 6-7 tys.

FredzioPL

Klub HDTV.com.pl
vip
Ciezko wertuje sie forum, yt bo albo niewiele informacji albo belko marketingowy czy sponsorowane filmy.
Czy ktos z Was posiada projektory UST z dolnej polki cenowej czyli okolice 6-7 tys?
Xiaomi, Wemax, Mija, Optomy serii 300UST czy 30UST czy inne - czy sa cos warte czy nie ma duzo informacji na ich temat bo generalnie nie warte sa uwagi.
Zdaje sobie sprawe na minusy takiego rozwiazania ale licze sie z nim i probuje wybrac jakis zloty srodek w tym przedziale cenowym
 

FredzioPL

Klub HDTV.com.pl
vip
Warunki jakie mam uniemożliwiają mi ciągnięcie kabli czy to zasilania (tutaj jeszcze coś bym wymyślił) czy to dźwięku do amplitunera. Testowałem transmitery ale nie działają jak należy, albo opóźnienie albo strata jakości albo problem przy jednoczesnym podłączeniu wifi i by do amplitunera (zrywanie dźwięku i obrazu). Najwcześniej kable będę mógł podłączyc przy kolejnym remoncie za 5-6 lat może dalej i do tej pory chciałem kupić jakiś ust.
Testowałem sam obraz na podstawowym do prezentacji BenQ mw550 i już byłem zadowolony wiem więc tym bardziej ust (tylko który model) spełni moje oczekiwania.
 

sham4n

New member
Podbijam :)
Tez mam dylemat jaki UST kupić. Czy może jednak „tradycyjny” projektor...
Najlepiej by było przetestować i jedno i drugie, ale jak...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry