Projektory - to jest to. Wzrosła globalna sprzedaż aż o 8%.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Projektory - to jest to. Wzrosła globalna sprzedaż aż o 8%.


Podczas gdy inne rynki notują spadki, projektory mają się dobrze. Boom notują modele dla potrzeb biznesu i edukacji. Co raz więcej trafia także do rozrywki.
Duże znaczenie miało także obniżenie średniej ceny i to aż o 17%. Teraz średnia wartość wynosi 1600 euro.


Największy wzrost zanotowały modele full hd bo 48% , a najgorzej modele XGA które zanotowały spadek o 5% w skali roku.
Łącznie w 2014 roku sprzedano 8,3 mln projektorów.
digitimes.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ludzie wiedzą co jest dobre :) żaden oled 55 - 65 cali nie da tego co dobry projektor i ekran 100-130 cali ..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Im będzie tańszy projektor tym więcej ludzi będzie się cieszyć dużym obrazem w domu ... oby tak było jak piszesz... niech tanieją...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ten projektor JVC to jest 4 K(chyba że się mylę), a Sony podany model jest 2k - lepiej byłoby porównywać FHD do FHD i 4k do 4k...
 

Kubuś2

New member
Jest to pseudo 4K , ale i tak robi wrażenie w porównaniu do Sony 55 .
Inna liga prezentacji obrazu , miłość od pierwszego ujrzenia :)
Aż taki drogi to on nie jest , mam bardzo dobry adresik :)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Jest to pseudo 4K , ale i tak robi wrażenie w porównaniu do Sony 55 .
Inna liga prezentacji obrazu , miłość od pierwszego ujrzenia :)
Aż taki drogi to on nie jest , mam bardzo dobry adresik :)

Tak jak napisałeś to jest PSEUDO.Na prawdziwe 4K to chyba 30 tys trzeba szykować.Tylko patrzeć za 3 lata do 15 tys się zbliży.Sony wymieniony model miesza na rynku , ale jak masz odpowiedni jak piszesz adresik to pewnie JVC zakupisz w cenie Sonego.
 

Kubuś2

New member
Ekran 99" . Był ostatnio test Sony 300 za 30k , szału nie ma . Musi być spełnionych kilka wytycznych . Myślę , że długo wystarczy jeszcze bardzo bobre Full HD
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście że szału nie ma. Dobre full Hd to marzenie każdego maniaka projektorów.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Myślę że jeszcze na długo wystarczy dobry projektor FHD... I taki Soniak spokojnie ludzie mają z niego dużo pociechy.. Ale żeby tez być szczerym to trzeba byłoby samemu taki projektor 4k sprawdzić w tym samym pomieszczeniu co i dobry projektor FHD...
 
Do góry