Projektory jeden lepszy od drógiego ale ktory moj kolego ?

kasztan69

New member
Witam wszystkich użytkowników.
Z góry przepraszam jesli nie trafiłem w dział
Niedawno spalił mi sie telewizor i postanowiłem zrobic sobie małe kino domowe
icon_smile.gif
A wiec mam z zaluzjami takze ze swiatłem nie bede miał problemu o wymiarach h=2,45 p=3x4.5 .
Chciałbym przeznaczyc na projektor +/- 3300 złotych chodzi mi typowo do oglądania filmów i raczej LCD chyba ze ktos by miał dobre argumenty za dlp :)
na oku mam projektory takie jak:
  1. EPSON EMP-TW1000
  2. Epson tw680
  3. Epson tw700
  4. Benq w500
Chodzi mi przedewszystkim o zywe kolory dobrze by bylo zeby posiadal wejscie hdmi ^^ cichosc pracy

Jesli ktos by był tak łaskawy prosił bym o jakąs rade co do ekranu planuje kupic ekran i obic go w rame zeby był sztywny aby nie bylo efektu fali co wyna to :)???




Pozdrawiam
Kasztan
 

SeboZakret

New member
kasztan69 napisał:
Chciałbym przeznaczyc na projektor +/- 3300 złotych chodzi mi typowo do
  1. Epson tw680
  2. Epson tw700
  3. Benq w500
Kasztan
No z tego to ja bym Ci polecił TW700 i na pewno nie będziesz żałował.
Ponieważ jest coraz więcej programów HD i myślę że bedzie ich sporo przybywać nie lepiej rozglądnąć się nad czymś FullHD??
Wchodzą dwa nowe Epsony i myślę że jak być 2000 zł dołożył to np. TW2900 byś kupił i był jeszcze bardziej zadowolony.

Ja też chciałem kupić tego TW700 ale stwierdziłem że wolę dołożyć i mieć "odrobinkę" lepszy wypasik w domu.
 

kasztan69

New member
Problem w tym ze jakbym mial to +2 koła to moze bym dorzucił max mam 4000 ale wiecej juz nie utargam :) a Hd a Full hd taka straszna jes roznica na projektorach ???
 

SeboZakret

New member
kasztan69 napisał:
Problem w tym ze jakbym mial to +2 koła to moze bym dorzucił max mam 4000 ale wiecej juz nie utargam :) a Hd a Full hd taka straszna jes roznica na projektorach ???
Zawsze można część na raty ale nic na siłę.

Według mnie różnica jest szczególnie przy programach HD i oglądaniu filmów z BD - a będzie tego coraz więcej więc na pewno warto.
 

Buti

New member
kasztan69,
Ja przy wyborze miałem obawy co do kupna proja dlp. Jednak po analizie wszstich za i przeciw wybrałem hc1100 - proj dlp. W tym przedziale cenowym czerń tego proja jest lepsza, łącznie z równomiernością podświetlenia i brakiem przebarwień. Pewność zyskasz tylko gdy zobaczysz obraz na jednym z tych projów w odpowiednich warunkach. Ja widziałem przed kupnem tw700 i w ogóle niczym do siebie mnie nie przekonał. Ja na dzień dzisiejszy wybrałbym w takim przedziale cenowym projektor dlp jednak ten model, który przywołałem jest już nieprodukowany a czy najtańsze, obecnie produkowane modele full hd dlp są lepsze od mojego - nie wiem, ale szczerze wątpię.
 

kasztan69

New member
Znaczy ja mam problem taki nigdzie nie moge zobaczy tych projektorów w akcji poprostu w sklepach zawsze mowi ze nie ma mozliwosci a jak sie zapytam co proponuja to daja mi takie jakies ktore im zalegają ostatnio polecali mi Optoma Ep-727i za 3000 kurde boje sie kupic kota w worku niechce zeby moj projektor byl tak blady ja te co w szkole.... gdzie barwy nie bylo sie w stanie odroznic z tego co czytalem warto spojrzec na benq i epson i z tego co czytalem DLP zalez dla kogo moga byc klopotliwe w ogladaniu wystepuja takie skutki uboczne jak zmeczone oczy, Efekt tenczy juz odrzucam bo mysle ze w tej cenie nie bede mial takiego problemu
 

SeboZakret

New member
Ja w Wawie znalazłem salon gdzie można zobaczyć Epsony w akcji bo trochę ich mają (inne firmy też) i mają w miarę profesjonalne warunki stworzone.

Zawsze jest opcja kupienia w sklepie przez internet, szybkim przetestowaniu i odesłaniu jak nie leż nam.
 
Do góry