Projektor za ok 6 000 zł

Marioosh_J

New member
Witam wszystkich. Mam pytanie. Noszę się z zamiarem wymiany projektora. Budżet ok 6 000 zł. Ważne by był 4K z dobrym kontrastem i możliwie czrnym czrnym:) 60% konsola PS5, 25% filmy, 15% sport - głównie piłka nożna. obraz 120cali. Moje pytanie czy w tej cenie jest coś lepszego od Optoma UHD 55? Jest ona warta swoich pieniędzy? Czy jest ona wyraźnie lepsza od UHD 38x? Z góry dziękuje za pomoc.
 

lobo77

Member
Przed zakupem warto porównać ten projektor z innymi urządzeniami np. BenQ W2700 i Epson EH -TW7100. Mam nadzieję,że masz świadomość tego że nie są to natywne projektory 4K. Żaden z nich nie grzeszy też głęboką czernią i wysokim kontrastem. Cena 6200 zł nie jest zła... Rozumiem,że projektor musi być nowy?
 

Marioosh_J

New member
Przed zakupem warto porównać ten projektor z innymi urządzeniami np. BenQ W2700 i Epson EH -TW7100. Mam nadzieję,że masz świadomość tego że nie są to natywne projektory 4K. Żaden z nich nie grzeszy też głęboką czernią i wysokim kontrastem. Cena 6200 zł nie jest zła... Rozumiem,że projektor musi być nowy?
Zastanawiałem się nad tym Epsonem 7100, ale z opinii testerów wynika że tam jest dużo słabsza czerń i kontrast. Mój budżet to ok 6000zł i szukam takiego z najlepszymi parametrami w tej półce cenowej.
 
Do góry