projektor/ rzutnik do mieszkania

Bruno88

New member
cześć,

jak w temacie chciałbym kupić do 2 tysięcy rzutnik do pokoju ok 18m2 z wysokim sufitem w kamienicy.
jestem zielony w temacie rzutników i ich specyfiki.
szukam projektora z wejściem hdmi który będę używał do oglądania filmów oraz grania na konsoli dlatego dobra jakość obrazu mnie interesuje!:)
co z żywotnością lampy, jej jasności, wykorzystania rzutnika nocą jak i w dzień przy zasłoniętym oknie.

jaki sprzęt/ firmę/ model polecacie, dziękuję za pomoc w wyborze dobrego sprzętu ;)
 

RwVision

New member
W tej cenie bierz Optome hd141x - Dasz 2200zł , ale taniej nie ma czego szukac. Wielu uzytkownikow zachwala, input lag tez jest w normie do grania.

Reszta do oczytania na forum, badz ktos inny odpowie:)
 

Bruno88

New member
jakiś inny polecacie? z dobrym obrazem w HD, możliwością grania na konsoli w pokoju ok 18m2 z wysokim sufitem w kamienicy?
chciałbym ok 2k wydać ewentualnie mogę dopłacić jeśli nie będzie warto tańszego sprzętu kupować. najtańszy a zarazem najlepszy sprzęt w tej kwocie:)
 

tokarskim82

New member
polecono mi Acer P1500 oraz Optoma HD141X ewentualnie InFocus IN118HDa

jakie jest wasze zdanie?

Ja jestem samurajem Optomy, bo szczerze uważam, że jest niedoceniana, więc w tym kierunku bym szedł. Acery to manufaktura, ładne, dobre, ale na chwilę. Robione po to, żeby się szybko zepsuły i żeby Ci się chciało naprawiać.
 
Do góry