Projektor + przystawka 3D Optoma + laptop

eldoradox

New member
Witam. Posiadam projektor Benq MS500H oraz przystawkę 3D DLP Optoma do której przyłączony mam odtwarzacz 3D Sony i w tej konfiguracji płytki BD3D śmigają bez problemu. Chciałbym jednak dodatkowo skorzystać z możliwości podłączenia notebooka z którego mógłbym odtwarzać pliki mkv. Kiedyś już próbowałem ale uzyskiwałem podzielony obraz i na tym koniec. Czy ktoś może podpowiedzieć jaki soft jest potrzebny do zainstalowania oraz jak to skonfigurować aby uzyskać obraz właściwy dla DLP i jak ustawić przystawkę Optomy aby zadziałała z kompem? Wg. info producenta jest to wykonalne ale nie zdołałem jakoś nigdzie znaleźć informacji w jaki sposób? Sorry, jestem laikiem w tym temacie stąd moje pytanie. Pozdrawiam forumowiczów.
 

isaak

New member
Uruchamiasz film z podzielonym obrazem na laptopie a na na przystawce jeden przycisk jest do wyboru urzadzenia podlaczonego przez HDMI, a drugi do zmiany trybu 3D (prawdopodobnie pisze na nim sbs mode lub 2d/3d nie pamietam) naciskasz wielokrotnie zeby przelaczac sie pomiedzy roznymi trybami. przystawka obsluguje podzielony obraz w pionie jak i poziomie, u mnie musialem zaktualizować oprogramowanie zeby działało jak trzeba, juz od poł roku nie mam tego urzadzenia bo zmieniłem projektor wiec tyle moge pomóc
 
Ostatnia edycja:
Do góry