Projektor "przemysłowy"

projektorFan

New member
Witam wszystkich. Jestem tu nowy i pewnie jak wielu podobnych do mnie potrzebuje porady odnosnie projektora. Potrzebuje projektora który będzie montowany w urządzeniach multimedialnych wolnostojących (może być wewnątrz pomieszczenia jak i na zewnątrz, również w trudnych warunkach atmosferycznych, np. deszcz). Oczywiście projektor będzie docelowo zabudowany i w ten sposób ochroniony przez bezpośrednim wpływem otoczenia.
Zadaniem projektora będzie wyświetlanie informacji i animacji na powierzchni oddalonej mniej wiecej o 1.5 m od projektora. Rozmiar powierzchni to 200x100 ale nie musi być w 100% objęta projekcją.
Ważnym czynnikiem (jak zwykle to bywa) jest cena projektora. Projektor ma być stosowany w masowo produkowanych urządzeniach których cena (z racji zastosowania projektora, który ma być dodatkowym "gadżetem") nie może dramatycznie wzrastać.

I teraz pytanie - czy istneje możliwość zakupu gdzieś projektora który spełniałby moje wymagania? Czy istnieją tego typu tanie projektory stosowane do montażu w tego typu urządzeniach? To nie ma byc projektor do zastosować domowo/biurowych, niepotrzebne są estetyczne obudowy itd - tylko sama elektronika i lampa :)

Pozdrawiam
 
Do góry