Projektor około 2500 zl

Witam, mam szybkie pytanie, a w zasadzie prośbę. Polećcie proszę projektor w kwocie około 2500 zł. Danych co do oczekiwań i warunków mam niewiele. Chciałbym jednak spełnić małe marzenie mojego syna. Nie podam parametrów pomieszczenia bo w chwili obecnej mieszka w wynajętym pokoju i jednocześnie poszukuje mieszkania do kupna. Wiem, ze nie wyda póki co takiej kasy, bo priorytety ma zaupelnie inne. Jedyne co mogę powiedzieć to, ze na bank projektor będzie używany w 80 procentach do oglądania filmów, 20 rezerwuje na inne rzeczy. Wiem, ze parametry jakie stawiam są z kosmosu i niewystarczające, póki co nie oczekuje cudów, kiedy syn okrzepnie na swoim niech już sam rozwija sobie temat wedle swoich upodobań. Liczę na na wasza wiedzę i pomoc.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj sprzedalem/wyslalem swojego epsona 5350 za 2300zl.

Moge polecic epsona 5350 / 5650 szukaj, znajdziesz gdzies uzywke z mala iloscia godzin i dobrym stanie.
 

AMP

New member
Witam, w tym budżecie najczęściej polecanie projektory to Epson EH-TW5300 (LCD) i Optoma HD27 (DLP)

Sam w tamtym roku szukałem najlepszego projektora do (wtedy) 3000zł i po przeczytaniu masy opinii i recenzji wybór padł na Optomę.
 

Nikodem19

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam, mam szybkie pytanie, a w zasadzie prośbę. Polećcie proszę projektor w kwocie około 2500 zł. Danych co do oczekiwań i warunków mam niewiele. Chciałbym jednak spełnić małe marzenie mojego syna. Nie podam parametrów pomieszczenia bo w chwili obecnej mieszka w wynajętym pokoju i jednocześnie poszukuje mieszkania do kupna. Wiem, ze nie wyda póki co takiej kasy, bo priorytety ma zaupelnie inne. Jedyne co mogę powiedzieć to, ze na bank projektor będzie używany w 80 procentach do oglądania filmów, 20 rezerwuje na inne rzeczy. Wiem, ze parametry jakie stawiam są z kosmosu i niewystarczające, póki co nie oczekuje cudów, kiedy syn okrzepnie na swoim niech już sam rozwija sobie temat wedle swoich upodobań. Liczę na na wasza wiedzę i pomoc.


Opoma HD27 DLP.Będziesz bardzo zadowolony przez 5 lat.
Potem kupisz projektor laserowy który będzie służył przez lat 15.
 

leszek2m

New member
Ja polecam projektory firmy BenQ.Miałem W1070.Mam W1110(teraz do sprzedania) i TK800.Do Benq w1110 ściągnąłem ustawienia ISF i obraz jest naprawdę dobry.Napaliłem się na 4K i dlatego kupiłem TK800.
 
Do góry