Projektor na początek Optoma H100 czy HD67N

haad

New member
Witam

Przymierzam się do zakupu projektora, ze względów finansowych raczej celuję w sprzęt używany. Wykorzystanie - głównie filmy czasem jakaś gra.

Aktualnie mam upatrzone dwa modele Optoma H100 (przebieg około 150h) lub Optoma HD67N (przebieg około 1000h). Oba w podobnej w cenie około 1000 zł. Na korzyść HD67N przemawia fakt, iż w zestawie są 2 sztuki okularów i adapter Optoma 3dxl.

Co myślicie o tych dwóch modelach? Może polecicie coś innego w granicach 1300 zł?

Pozdrawiam
 

muszyna2

New member
Troszku inaczej w jednym ze sklepów jest teraz promocja na optome hd140x za 2099 zł. Myślę że to dobra cena jeżeli masz możliwość kupna na raty to odraczają spłatę do maja i płacą pierwszą ratę gratis. Jeżeli nie masz możliwości kupna na raty to jak szukałem używanego projektora to ta sama optoma była za 1400 zł w loombard widzę że jej już nie ma ale warto tam poszperać. Powodzenia
 

haad

New member
Dzięki za odpowiedź
Przeglądam obecnie oferty używanych i nasuwa mi się pytanie znalazłem kilka interesujących modeli za około 1800 zł - Optoma HD26 (przebieg 150h), Epson EH-TW5200 (kilkadziesiąt godzin) lub Benq W1070 (prawie 300h), - czy to dobra cena za ten sprzęt? Który z nich byłby najlepszy? trochę to przekracza zakładany budżet ale może warto.
 
Ostatnia edycja:
Do góry