Projektor LED Full HD 3000 lumenów za niecałe 5 tyś?

DedmikeHD

New member
Witam,

od dawna poszukuję informacji na temat projektora LED FullHD z jasnością 3000 lumenów sprzedawanego na allegro, niestety nigdzie nie mogę znaleźć o tym informacji. Może ktoś z szanownych forumowiczów testował ten chiński cud techniki???

Niestety nie mogę dodać jeszcze linka ale można go łatwo znaleźć.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Napisz do osób które Kupiły i zapytaj o odczucia. Facet ma 1000 sztuk? Pewnie kontener kupił i sprzedaje. Cena pewnie będzie spadać sukcesywnie. Ale okulary mnie rozwaliły....
 

DedmikeHD

New member
cena tego projektora utrzymuje się już dość długo. Obserwuję te aukcję od dawna...

ciekawią mnie podzespoły wykorzystane do jego budowy a w zasadzie optyka i źródło światła bo to chyba najważniejsze, czy rzeczywiście może to być matryca 1080i?

Jeśli tak to była by to dobra oferta...
 

grzesmlodzia

New member
Ale okulary mnie rozwaliły....
Nom cała ta aukcja wygląda jakby była skierowana do osób nie znających się na tego rodzaju sprzęcie i miała przekonać do kupna pustymi hasłami z dużą kolorową czcionką (jak w telezakupach)...
Marki i modelu trzeba się doszukać (CRE X2000 ?) oraz te "świetne" okulary 3D w prezencie (warte kilka zł, niezwiązane z technikami 3D używanych w projektorach).
Tak w ogóle można go kupić zza granicą za 1100$.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Strasznie tandetne wykonanie, pokrętła jak u najtańszej farelki z marketu.
Ciekawe jak z jakością samego obrazu.
 

DedmikeHD

New member
no właśnie jak z jakością obrazu, bo podzespoły wydają się nie najgorsze - czy ktoś znający się na rzeczy mógłby się wypowiedzieć co do tego konkretniej - czy to dobrej klasy matryca Epson D7 czy to jakaś kicha, obudowa rzecz wtórna. Ciekawe ile prawdy w tych 3000 lumenów
 

gerrard

New member
Na Aliexpress kupisz go za 700$ z wysyłka gratis.
Kup na allegro, potestuj pare dni i oddaj.
Jak się spodoba to zamów z chin za połowe ceny.

Podobno w środku rzeczywiście są matryce D7 oraz diody Luminus.
Cała reszta jest chińska.
 
Ostatnia edycja:
Do góry