Projektor Infocus X10

Pixeel

Member
Panowie i Panie..

W związku, z faktem iż nie mam gdzie zobaczyć projektora Infocus X10 (w akcji), zwracam się z prośbą o wszelkie opinie i informację na jego temat - w tym wątku. Jestem zainteresowany, ale na dolnym śląsku (okolice Wrocławia) trudno o prezentację :-( Proszę zatem użytkowników, testerów, mających okazje oglądać o opinie.

Dlaczego X10? Hmm. na podstawie przeczytanych testów.. wypowiedzi na tematycznym forum, oraz przeglądzie cen idealo (ok. 900 euro = ok. 3 700,00 zł) wydaje się, że w tym przedziale cenowym nie ma nic lepszego - inaczej: cena+jakość=zadowolenie.
Widziałem kilka naprawdę drogich projektorów w akcji, niestety nigdy tych z tańszej półki - najtańszy Sanyo Z700 - ale ten mi się po prostu nie podobał!.

Bardzo chciałbym go zobaczyć.. ale niestety (czytaj wyżej) muszę się zdać na opinię innych.

P.s. Myślałem o Panasie PT-AE 3000, ale niestety nie przeskoczę budżetu (a jak nie kupię to i ten się "rozejdzie").

P.s.2 - Niby wszystko już u nas jest (patrz oferty www).. ale jak człowiek chce coś kupić, to nawet nie ma gdzie zobaczyć - przykre, że trzeba kupować w ciemno.

Z góry wdzięczny
Pixeel
 
Do góry