Projektor i smart box

buldoggg

Member
Bez reklam
Witam,dzisiaj odbieram epson eh-tw 5300 i zastanawiam się nad jakimś małym urządzeniem które będzie miało aplikacje youtube,netflix i będzie zasilane tylko przez usb a najlepiej żeby urządzenie miało dvbt(zeby ogladać tv na projektorze) plus cały smart czyli youtube,netflix,tvnplayer,przegladarke internetowa i możliwość podłączenia klawiatury i myszki-jeżeli to możliwe to również zasilanie tylko usb lub ewentualnie zwykle elektryczne

nie posiadam żadnej telewizji z dekodera a potrzebuje mieć czasem do tego dostęp

macie jakieś pomysły ?
 

buldoggg

Member
Bez reklam
nikt nie używa smarta do projektora ? w salonie nie chce laptopa tylko malutkie urządzenie które będzie miało możliwość podpięcia hdd odtwarzało netflixa(najlepiej w 4k) i byłoby super gdy miało dvbt

pomocy
 

buldoggg

Member
Bez reklam
ktoś zaraz powie"nie ten dział" ale moim zdanie to właśnie ten ponieważ chciałbym dowiedzieć się czy są jakieś odtwarzacze co odtwarzają 4k na youtubie,na netflixie jest tak że powinna być osobna zakładka z materiałami 4k uhd i jak to wygląda na projektorze.....

dużo odwiedzin,zero odpowiedzi co jest z wami ? nikt nie używa czegoś takiego do projektora ??
 

Alex17-17

New member
Może przyjrzyj się Xiaomi MI BOX 3, wydaje mi się że ma wszystkie funkcje które wymieniłeś. Możesz przeczytać też o moich doświadczeniach z Google Chromecast 2 w wątku "Bezprzewodowy projektor" w tym dziale
 

Vitoo

New member
Witam wszyskich
To moje pierwsze chwile na forum.
Mam taki sam "problem" co Ty buldoggg.
Jestem w trakcie instalacji kina , projektor już jest ampli z głośnikami wybrany pozostaje wybór urządzenia. Zależy mi głównie na YouTube i netlixie żeby filmy śmigały w full HD. Z dźwiękiem 5.1
I teraz pytanie co bardziej się sprawdzi w jakości obrazu jak i dźwięku mi box od xiaomi czy chromecast 2.
Dzięki za odpowiedź.

Ps co wybrałeś do swojego kina ?
Pozdrawiam
 
Do góry