Projektor HD a obraz z komputera Optoma HD700x da rade?

Arras

New member
Witam. Przepraszam jezeli to bedzie lamerskie pytanie. Nie moge sie doszukac odpowiedzi. Dotychczas uzywam od czasu do czasu projektora multimedialnego do wyswietlania filmow z komp. Projektor ma rozdzielczosc 1024x768. Chcialbym teraz kupic i mysle o Optomie HD700x ale to projektor do kina domowego jego rozdzielczosc to 1280x720. Poradzi sobie z obrazem z komputera? Przeskaluje go jakos?

I drugie pytanie Optoma HD700x - tutaj ma dobre opinie. Jest w sklepach ale na oficjalnej stronie Optomy juz nie. Czy to jakis specyficzny model z innego rynku? Czy to moze to samo co model HD65?
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
przestawy w ustawieniach rozdzielczosci w kompie na 1280 x 720 i bedzie ok
ja osobiscie mam HD 65 i jestem bardzo zadowolony, ale nie korzystam z kompa tylko z PS 3
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Arras napisał:
....I drugie pytanie Optoma HD700x - tutaj ma dobre opinie. Jest w sklepach ale na oficjalnej stronie Optomy juz nie. Czy to jakis specyficzny model z innego rynku? Czy to moze to samo co model HD65?

Jest to nieco uproszczona wersja HD65. Dostępna tylko w niektórych kanałach dystrybucji, elektromarkety (za granicą) i sklepy wysyłkowe (także u nas). Pisząc oficjalna strona masz zapewne na myśli Optoma.pl? Nieobecna, ale Optoma.uk i owszem...
 

Arras

New member
wiatrak napisał:
Pisząc oficjalna strona masz zapewne na myśli Optoma.pl? Nieobecna, ale Optoma.uk i owszem...

A to dziwna sprawa. Rano jeszcze wchodzilem na strony polskie Optomy (wszedlem przez optoma.com) a teraz faktycznie nie dziala.
Patrzylem takze u dystybutora veracomp.pl i tam modeli mnostwo ale HD700x ani sladu dlatego pytalem.

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi.
 
Do góry