Projektor full hd do 7000zł

Sprzedałem Benq w500 i jestem na etapie przesiadki na full hd.
-pokój dedykowany w pełni zaciemniony
-odległość od ekranu pierwszy rząd ok 3m drugi rząd ok 5m
-żródło komputer i ps3
-filmy mkv i avchd 720p i 1080p w 80%, 15% gry ps3, 5% bluray i divx
-ekran będzie pomalowany farbami screen go ultra grey, rama drewniana osobno do 16:9 i 21:9

Wacham się między 3 projektorami który najlepiej wybrać
EPSON EH-TW2900
Mitsubishi HC3800
OPTOMA HD 20
 

Buti

New member
"-ekran będzie pomalowany farbami screen go ultra grey, rama drewniana osobno do 16:9 i 21:9" To mnie zaciekawiło. Jak to jest rozwiązane? Dwie osobne ramy? Będą zawieszane raz ta raz ta? ;)
 

tomek67

New member
lukasza310 napisał:
Wacham się między 3 projektorami który najlepiej wybrać
EPSON EH-TW2900
Mitsubishi HC3800
OPTOMA HD 20
Teraz mocno poleciały w dół ceny na Sanyo Z3000.
Najtaniej na skapcu jest właśnie za 7000.
Moim zdaniem warto brać modele co mają 3 letnią gwarancję na żarówkę jak np. Epson.
Zawsze mniejszy stres no i można sprzedać łatwiej projektor np. po 2 latach.
 

skalmen

New member
z tanich fullhd polecam ci epsona tw 3500 do wzięcia za około 7000 pln, albo mitsu hc3800 jesli lubisz dlp , podobno problem z wyłaczaniem sie skończył, kumpel ma juz 2 tygodnie i wogóle bezproblemowo bez zadnych wyłaczeń i problemów i zachwyca sie jakosica obrazu i czernią
 
Mam ścianke z kartongipsu która będzie pomalowana screen go (właśnie szukam tych farb, może ktoś wiec gdzie można kupić w dobrych cena?), a ramy będą 2 jedna 16:9 druga 21:9, i każda będzie miała na rogach magnesy i będe przyczepiał w zależności od filmu bo stelaże mam metalowe.
Ewentualnie będa boki 2 dlugości i same boki bede zmieniał.
A w niewykorzystane białe miejsce(jeszcze niewiem czy z góry i dołu czy po bokach) obrobiony styropian też na magnesach. Magnesy neodymowe wiec niema szans żeby sie "odkleiło".


Co do projektora już odrzuciłem optome. Prawie już zdecydowałem się na HC3800, ale te 3 lata gwarancji w epsonie to mocny argument.
Efektu tęczy w dlp nie widze, a ten Mitsu ma podobną dobrą czerń, no i anamorphic ready co mogło by się przydać gdybym dopadł gdzieś "tanio" soczewke.

SANYO PLV-Z3000 rzeczywiście cena spadła ale nie wiem czy warto dopłacac prawie 2000zł wzgledem hc3800. Nie kupuje projektora na 10 lat tylko na max 3lata.

kiki jeśli macie w ofercie HC3800 to prosiłbym o cene na priv.
 
Ostatnia edycja:
Już zdecydowałem się na HC3800. Optome odrzuciłem m.in z powodu małego zoom'u, ale także ze względu wyższości hc3800; przynajmniej z opini w internecie, bo porownac niestety nie mialem okazji. Pozatym optoma to jeden z najtanszych full hd na rynku wiec jakos sceptycznie podchodzilem do tego modelu.
 
Do góry