Projektor do małego domu

ftp75

New member
Witam.
Zacznę od początku.
W sypialni mamy duży tv na którym oglądamy telewizję, w salonie chcemy postawić projektor zamiast tv. Tam w weekendy oglądamy jakiś film sporadycznie gram na ps4.
Nasze wymagania: 3D, DNLA z obsługą popularnych formatów , full HD, cena do 5000zł
Salon nie jest duży ,4 metry szerokości.
Za wszelkie sugestie bardzo dziękuję.
 

rkaniews

Member
Witam.
Zacznę od początku.
W sypialni mamy duży tv na którym oglądamy telewizję, w salonie chcemy postawić projektor zamiast tv. Tam w weekendy oglądamy jakiś film sporadycznie gram na ps4.
Nasze wymagania: 3D, DNLA z obsługą popularnych formatów , full HD, cena do 5000zł
Salon nie jest duży ,4 metry szerokości.
Za wszelkie sugestie bardzo dziękuję.

Do 5 tysięcy to zmieścisz się tak:
- Benq 1070+
- uchwyt na sufit (zakładam, że będziesz chciał go powiesić)
- kabel HDMI (można dokupić moduł przesyłu bezprzewodowego - nie wiem, jak wygląda sprawa laga przy graniu).

Piszesz o odtwarzaniu sieciowym. Nie wiem, czy są w ogóle projektory, które potrafią po wpięciu do sieci dekodować i odtwarzać materiał z innych nośników. Może po USB da się coś włączyć, ale to już nie jest idea DLNA.

U mnie całą robotę robi Xbox One, który wpięty do sieci robi za odtwarzacz materiałów z dysku sieciowego.

Dodatkowo piszesz o tym, żeby zastąpić projektorem telewizor. Generalnie w jasny dzień coś tam widać, ale trzeba pokój zaciemniać. Chyba że kupisz ekran magicscreen :)
 
Do góry