Projektor do kina domowego FullHD Mitsubishi HC4900

Tidus1024

New member
Bez reklam
Mam do sprzedania znakomity projektor 1080p Mitsubishi HC4900. Stan igła - egzemplarz zakupiony w listopadzie zeszłego roku w sklepie. Polska gwarancja 3 lata.

Wyróżniony Editor's Choice w Projectorcentral.com i Hot Product Award w Projectorreviews.com. Ma wszystkie miłe funkcje dużo droższych modeli 1080p takie jak sterowany z pilota zoom/focus/lens shift poziomy i pionowy. Nieorganiczne matryce C2Fine 1080p zapewniają długą żywotność. Doskonałe skanowanie obrazu z komputera - żadnych problemów z sygnałem z PC przez DVI czy HDMI. Projektory LCD Mitsubishi należą do najcichszych na świecie i w trybie low projektor jest właściwie bezgłośny z każdej odległości. Jeśli więc ktoś zastanawia się nad projektorem 720p to powinien przestać się zastanawiać :)

Lampa ma wyświecone zaledwie 550 godz. z 5000 tys. w trybie Low.
Stan oczywiście idealny - używany w domu osób niepalących w perfekcyjnych dla projektora warunkach i temperaturze.

W sklepie kosztuje obecnie ok. 6 tys. - ja oczywiście tyle nie chcę i czekam na rozsądne propozycje cenowe.

W komplecie jest wszystko co znajduje się w pudełku z nowym projektorem. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Wszelkie pytania i propozycje proszę zgłaszać TYLKO I WYŁĄCZNIE NA PRIV

Pozdrawiam.

alice1.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry