Projektor do biura

wizu

New member
Witam.
Poszukuję ostatnio projektora do wyświetlania prezentacji, jednak szukam czegoś co wydaje mi się niestandardowym rozwiązaniem.
Chciałbym kupić jakiś komplet (ewentualnie osobno) z ekranem, ale musi to być w jakimś stopniu mobilnym, żebym mógł to zapakować szybko do auta i podjechać gdzie trzeba. Super by było, gdyby ten ekran był stabilny i miał jakiś wysięgnik (?) na którym mógł bym zamontować rzutnik u góry, żeby nie przeszkadzał mi i żebym nie zasłaniał go. Czy takie rozwiązanie jest w ogóle możliwe? Mam na to do 6k zł. Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu takiego cuda :)
 

wizu

New member
Tak, 6 tyś chciałbym maksymalnie wydać na komplet. Wiem, że to niewiele nawet na sam rzutnik, ale mimo wszystko może coś uda się znaleźć.
Wiem, że nie może to być standardowy rzutnik, musi być przystosowany do wyświetlania obrazu z bliskiej odległości, niestety na tym moja wiedza się kończy, dlatego też proszę o pomoc ;)

Przy okazji, może ktoś coś działał w okolicach tablic interaktywnych i wie za ile można najtaniej złożyć sensowny zestaw?
 
Do góry