PROJEKTOR DO 5000 ZŁ ( do filmów kino domowe itp. )

Franusss

New member
Witam,

Potrzebny projektor \ rzutnik do 5000 zł.

Będzie użytkowany do oglądania filmów. Na projektorach nie znam się w ogóle liczę na waszą pomoc.

Będę wdzięczny jeżeli jeszcze zaproponujecie jakąś matę do projektora wartą uwagi.

Pomieszczenie będzie odpowiednio przyciemnione więc o to nie ma się co martwić.

Co polecacie w tej cenie ? Chciałbym żeby cena nie przekraczała 5000 zł.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt
 

damis1989

New member
Z mojej strony mogę doradzić rozważenie mitsu HC4000, posiadam ten projektor i jestem w pełni usatysfakcjonowany z jego użytkowania.
Szukałem projektora najlepszego do 2d gdyż 3d w tej chwili nie wykorzystuje, uważam, że w tej cenie mitsu jest najlepszy do 2d.
Rozważałem tez Optome hd33, ale wiele opinii na temat serwisu optomy mnie trochę zniesmaczyły i jeszcze kilka innych opinii. Byłem w takim samym położeniu, co TY i im więcej czytałem i im więcej projektorów brałem pod uwagę tym większy mętlik miałem w głowie, dlatego wiem, że każda opinia jest cenna.

Pozdrawiam życzę udanego wyboru i wesołych świąt.

p.s., Jeżeli chodzi o cenę to zakupiłem HC4000 za 5100 zł, więc troszkę przewyższa Twój budżet.
 

damis1989

New member
Najlepiej zadzwoń do sklep i dokładnie wypytaj czy cena aktualna, czy projektor nowy, o gwarancje.
Ja też jak szukałem zadzwoniłem, bo cena była bardzo atrakcyjna, ale okazało się, że nie maja na magazynie jak poczekałem aż będą mieli to cena wróciła do normy.

Z tego, co widziałem to aktualna cena około 4900 zł. Ale przedświąteczne okazje może się zdarzają:)
 

jazonn

New member
Zdecydowanie lepiej się upewnić. Ale faktycznie cena jest świetna, chociaż to nie jedyny sklep, który ma ten projektor w cenie ok 4 tys. tutaj masz szczegółowe zestawienie gdzie jest i za ile. Więc może okazać się, że inny sklep ma lepsze warunki.
 
Do góry