Projektor do 3k zl .

Szwagierro

New member
Witam jestem tutaj nowy wiec proszę o wyrozumiałość. Jestem bądź byłem szczęśliwym posiadaczem epsona eh-tw450 do dzisiejszego dnia gdyż lampa odmówiła posłuszeństwa . Projektor nigdy mnie nie zawiódł wyświetlone 2981 godzin . Lampa do epsona to koszt okolo 500 zl . I tutaj moje pytanie czy kupic lampe do juz wysłużonego sprzętu projektor mam juz 6 lat czy jednak kupic coś nowego z nowsza technologia . Czego oczekuje jakos full hd + 3d czy koledzy możecie coś polecić ? Czy 3d jest juz dosyc rozwinieta technologia w projektorach czy to nadal jakas nowinka techniczna . Na wszystkie pytania z checia odpowiem .
 

oli

New member
jak byłeś zadowolony z epsona to kup tw5300, ma mam go osobiście i dość fajnie świeci jak na tą kasę
3d też niezłe, chodź używam tego rzadko raczej jako cikawostkę, okulary 3d chodzą od samsunga za 50 zł kupisz na allegro, ogólnie sprzęt godny polecenie
 

Tyka-PL

New member
Jeśli masz możliwość to dołóż 2,500zł i kup Optoma hd50 technologia DLP. Mam ten projektor od 3miesięcy i jestem mega zadowolony. Obraz igła no i 3D tak powinno to wyglądać rewelacja.
 
Do góry