Projektor benqu 510 i 3D przez PS3

szkieletorr

New member
Witam

Sorki że powtarzam moze temat ale te co znalazlem sa troche stare, od tego czasu moze sie cos zmienił. Posiadam projektor benqu 510 z 3D link i PS3 co zrobic by okladac filmy 3D , czy musze dokupic adamter opimia czy jakis tam bo projektor ma hdmi wer. 1.3 a PS3 1.4 moze ktos ma inne rozwiazanie? Z góry dziekuje za jakies podpowiedzi . Pozdrawiam Szkieletor P.S. Sorki za błędy :)
 

marimba22

New member
Ten projektor jest tylko 3D ready. Jeśli chcesz oglądać cokolwiek w 3d z PS3 musisz kupić przystawkę Optomy. Można odpalić filmy w 3d z komputera za pomocą odpowiednich sterowników i programów, ale ja Ci nie pomogę - nie udało mi się do zrobić z Benq MS612ST choć instalowałem sterowniki iz3d dla ati i program stereoscopic player...
 

szkieletorr

New member
Ale czy ta Optomia bedzie dzialac na 100% z benqu 510? a i posiadam okulary benqu czy one beda pasowaly czy tez musz byc optomy?
 
Ostatnia edycja:

marimba22

New member
Optoma podaje chyba modele projektorów, które są kompatybilne.
Poczytaj, poszukaj, napisz do sprzedawców. W komplecie z przystawką dostajesz 1 parę okularów Optomy. Okulary Benq też będą chodziły o ile to okulary 3d DLP Link.
 
Do góry