Projektor 1080p do bluray hd filmów i grania na xbox one x masymalnie do 2500zł

SeBaLy

New member
Witam, w domu posiadam tv oled b7, potrzebuję kupić projektor na wyjazdy za granicę. Projektor będzie używany do oglądania filmów bluray 1080p, z tym że jeżeli by się dało to, żeby odtwarzał film bezpośrednio z dysku usb (mój poprzedni projektor lg pa70g posiadał taką funkcję). Będzie też służył do gier z konsoli xbox one x także coś z niskim input lag-iem. Co do jasności to nie musi być jasny, gdyż będę wyświetlał około 60-80 cali i to w zaciemnionym pomieszczeniu gdyż gram po pracy wieczorami. Cena maksymalnie do 2500zł, może być używany. Pozdrawiam serdecznie.
 

hubio

New member
Witam, w domu posiadam tv oled b7, potrzebuję kupić projektor na wyjazdy za granicę. Projektor będzie używany do oglądania filmów bluray 1080p, z tym że jeżeli by się dało to, żeby odtwarzał film bezpośrednio z dysku usb (mój poprzedni projektor lg pa70g posiadał taką funkcję). Będzie też służył do gier z konsoli xbox one x także coś z niskim input lag-iem. Co do jasności to nie musi być jasny, gdyż będę wyświetlał około 60-80 cali i to w zaciemnionym pomieszczeniu gdyż gram po pracy wieczorami. Cena maksymalnie do 2500zł, może być używany. Pozdrawiam serdecznie.


Jeśli masz go zabierać ze sobą za granicę to myślę, że najlepszym wyborem będzie jakiś BenQ ST np W1210ST. Jest droższy o 1000zł od zakładanego budżetu, ale jest HD i właśnie dedykowany graczom. Idealny wybór dla ciebie... Dodatkowo w komplecie jest fajna torba na ramię do niego więc łatwo się z nim przemieścisz... ST powoduje, że w jakimś hotelu czy gdzieś go sobie ustawisz na stoliczku metr od ściany i już będziesz mógł korzystać...


To był mój 3 projektor w ciągu miesiąca jaki miałem, potem jeszcze był jeden i ten który teraz mam... Oczywiście jak w każdym projektorze do 9000zł wiadomo kontrast słaby, sceny z lotu ptaka masakra, ale to normalka w tym przedziale cenowym w każdym projektorze...
 

SeBaLy

New member
Niestety dopłata nie wchodzi w grę. Za 3500zł to już wiem co bym wybrać i byłby to benq w1120 bo wiele osób go chwali, za czerń i niski inputlag. :). Co do torby to nie potrzebuję. Jak jest z bliskim rzutem, bo interesuje mnie maksymalnie 90 cali więc czy w bliskim rzucie też można zrobić mały ekran z niskiej odległości?
 

hubio

New member
Jak jest z bliskim rzutem, bo interesuje mnie maksymalnie 90 cali więc czy w bliskim rzucie też można zrobić mały ekran z niskiej odległości?


Oczywiście, że można... w projektorach ST ustawisz 100 cali z 1m więc żeby mieć 90 cali po prostu zmniejszysz rozmiar pokrętłem... Ja namawiam cię na ten co ci pisałem, na te twoje potrzeby byłby idealny i też ma oczywiście bardzo niski input lag, chyba najmniejszy wśród projektorów bo to jest specjalnie dedykowany graczom... W przypadku projektorów w przeciwieństwie np. do TV, kolumn, i całej reszty sprzętu, nie warto oszczędzać... Jak kupisz sam zobaczysz...


Ja rok temu kupiłem za 1900zł i na tym się miało skończyć... :)
 
Do góry