Problemy z H/K 255.

Kanghoy

New member
Witam wszystkich :). Zawędrowałem do Was przez pewne problemy, których ostatnio dostarcza mój amplituner.

Ma problem z wykrywaniem i przesyłaniem sygnału do tv. Z zimnego startu(jak go odłączę na jakieś 3 minuty) rusza zwykle bez problemu, jak się trochę rozgrzeje to już po wyłączeniu i włączeniu nie chce posłać. Problem występował na wszystkich wejściach jednak z jednymi urządzeniami współpracował jakby lepiej z innymi gorzej. Miałem starą kartę graficzną to zwykle ją wykrywał, z nową się nie może dogadać zupełnie - jak mi się udało puścić sygnał to tylko 50 Hz, po przestawieniu na 60 zaczynały się jaja, wszystkie monitory mrugały żaden się na stałe nie załączył, jak przepiąłem HDMI do TV poszło od strzału. Xboxa one puszcza tylko z zimnego startu, Wii U nie chciał puścić nigdy, niezależnie od tego czy był ciepły czy zimny - przez co mam ją wpiętą bezpośrednio w TV. Reset urządzenia do ustawień fabrycznych nie pomógł. Kable HDMI zmieniałem, też bez efektu. Ktoś ma jakiś pomysł lub poleci jakiś serwis?:cry:

Ew kupiłbym coś nowego, tylko pytanie co... TV 4k+HDR pewnie kiedys będę brał, ale to raczej za 2-3 lata, bo na razie i ceny słabe i problemy wieku dziecięcego ciągle je trapią. Nie wiem czy lepiej już teraz coś co to ogarnie kupić, czy się przemęczyć na starym standardzie do tego czasu, jakbym coś brał to raczej w okolicach do 1000zł i może być używany(tego też kupiłem za tysiaka jakieś 5 lat temu). Wymagań jakichś kosmicznych nie mam co do jakości dźwięku, podłączone do tego mam kolumny Infinity Primus 5.1 i głównie służy do gier, czy to z konsol, czy to z PC, parę razy w miesiącu może jakiś film, czy serial.

Z góry dzięki za wszelkie porady.
 
Do góry