Problemy z dzwiekiem w grze Killzone

macek

New member
Bez reklam
Witam mam wlasnie problem z dzwiekiem w tej grze,mozna powiedziec,ze nie mam wcale dzwieku podczas grania.

Dziwne jest to,ze w innych grach dzwiek jest,czyli odpadaja ustawienia konsoli czy tv.

Samo audio w grze jest ustawione na 3/4 w skali, z wyjatkiem sluchawek.
Gdzie moze lezec problem,bo juz brakuje mi rozwiazan,konsola podpieta kablem HDMI bezposrednio do tv.
 

MMrozo

New member
Sprawdź ustawienia dźwięku konsoli PS3™ | Ustawienia wyjścia audio. Dźwięk w grze niby jest kodowany w DTS, który nie jest odtwarzany przez TV. Sam słucham przez ampli, jednak pokazuje dźwięk kodowany w formacie PCM, wiec sam nie wiem co jest grane. Zakładam, że konsola tak ma bo jak oglądam filmy z dysku w DD (AC3) ampli też pokazuje PCM, tylko z płyty jest ok. Jak włączam szczegóły (Select) na konsoli to pokazuje prawidłowo, wygląda na to, że albo nie wiem jak to ustawić albo ps3 wypuszcza sygnał rozkodowany.

Co do Twojego problemu to nie bardzo wiem co jeszcze może być nie tak.
 

macek

New member
Bez reklam
Wiec wlasnie,mam dwie konsole stara 60-siatke i slima,obecnie ta pierwsza jest w naprawie,dla sprawdzenia przenioslem slima do pokoju tam gdzie mam caly sprzet i gdzie dotad byla stara ps3,podpialem i dzwiek jest wszystko smiga jak nalezy,ale oczywiscie dzwiek idzie poprzez amplituner i wyswietla DTS.
Niestety w drogim pokoju tam gdzie jest tylko tv z konsola dzwieku brak.
 
Do góry