Problemy, pytania, watpliwości - XBOX 360

casanova07

New member
Wracając do mojego wcześniejszego problemu, nowy router (z listy microsoftu kompatybilnych z X) rozwiązał problem połączenie, do tego dodatkowym problemem jaki rozwiązałem, to sygnał sieci bezprzewodowej przy najniżzym poziomie (1/4 słupków tylko) bywały problemy, wysunąłem o te kilkadziesiat centów bliżej X'a i od razu lepszy zasięg a zarazem połączenie a live Xbox.
Tylko czasem mi się zdarzy rozłączenie, ale granie przez siec śmiga :)

PS. Znacie stronki, gdzie są poradniki/opisane poszczególne "osiągnięcia" danych gier do osiągnięcia PO PoLSKU?

PS.2 Gdzie kupujecie gry i produkty związane z X?
Ultima? kilka pozycji znajdzie się po dobrej cenie, do tego konto GOLD - taniej nie widziałem :)
swiat-gier.com -> To jest porażka, 2 tydzien czekam na fife, i koles tylko odpisuje, "czekamy na dostawe" i nic innego nie umie napisac.

Ewentualnie gdzie są fajne promocyjne double pack lub itd po dobrej cenie :>
 

mataman

New member
Bez reklam
Gold najtaniej na allegro. Gry kupuje na allegro, mad games lub sklepy z uk. Poradniki do osiągnięć masz na onlinecenter.pl
 

casanova07

New member
Wróciła do mnie gra, po sprawdzeniu i się okazuje, że jest ok.
U mnie jak wkładam dalej to wyskakuje błąd przy samym starcie płyty, mimo że dzien wczesniej udało mi się ją zainstalowac cacy :(
 

casanova07

New member
odłączyłem dysk, później podłączyłem ale usunąłem z niego zainstalowana gre i Forza mi działa (czasem sie zdarzy tylko komunikat "nie moze odczytac płyty".
Ale praktycznie co objade jeden wyścig, to przy ładowaniu następnego, lub w trakcie trwania jego mi się zacina gra np. ładuje sie (napisy sie zmieniają) ale głos zawieszony itp. czasem działa guzik ten środkowy X a czasem trza restartowac.
Do tego zdarza się równie często, że w trakcie biegu nagle, grafa sie rypie, tzn nie widze toru tylko szare tło albo jade w powietrzu, widze tylko czesc obrazu w dali tj gory itd.
 

dragon_2009

New member
masz zainstalowaną grę na dysku? może dysk źle podłączyłeś i są problemy ze stykami?

a jak nie masz zainstalowanej na HDD to na 100% laser poszedł.
 
Ostatnia edycja:

casanova07

New member
bywa, ze po wyjeciu dysku lepiej jest, ale to nierozwiązuje problemu, będę dzwonił i wysyłał do serwisu konsole. Tylko dzwine jak mógł pójść laser, i to przy pierwszej grze :(
 

bloodergo

New member
Mam pytanie.
Aktualnie łącze xboxa z monitorem i osobną przejściówką kablem optycznym do głośników 5.1.

Da się połączyć konsole kablem HDMI z TV i zrobić przejście dźwięku optykiem ale prosto z tv?
 
Do góry