problem

pillage

New member
6600GT?

witam, mam problem (brak obrazu, tudziez stopklatki, jest dzwiek) z odtworzeniem filmow z dzialu "poczuj roznice", posiadam laptopa 2,4 GHz z 256 ramu, probowalem na VLC ( nie mam najmniejszego pojecia co i jak ustawic) oraz WMP9, prosze o pomoc, pozdrawiam
 

KODO3

New member
pillage napisał:
witam, mam problem (brak obrazu, tudziez stopklatki, jest dzwiek) z odtworzeniem filmow z dzialu "poczuj roznice", posiadam laptopa 2,4 GHz z 256 ramu, probowalem na VLC ( nie mam najmniejszego pojecia co i jak ustawic) oraz WMP9, prosze o pomoc, pozdrawiam




WITAM

MASZ POPROSTU ZA SLABY KOMPUTER I PRAWDOPODOBNIE BRAK JAKIEGOS NOWEGO KODEKA JA MAM A3000\64 , 1024MB RAM I 6600GT I MI NA NIEKTORYCH FLMACH POWYZEJ 13MB\S PRZYCINA I STAD TE STOP KLATKI A TEN PROGRAM (VLC NIE JEST TAKI SUPER MI NP DOBRZE ODTWARZA PLIKI Z ''TS '' A KIEPSKO PLIKI WMP.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
a ja mam laptopa 1.8 GHz 512 ramu i chodzi w porzadku, chociaz nie mam dzwieku DD 5.1, szkoda
nie wiecie czasem jak i gdzie zdobyc pelne filmy hd, oczywiscie nie za darmo, ma ktos moze na sprzedaz, jestem zainteresowany zakupem.
 
Do góry