Problem ze spotify w Onkyo po ostatniej aktualizacji.

Saszku

New member
Cześć wszystkim,

Do założenia tego tematu natchnął mnie kolega "Remipl". Chciał bym się zapytać posiadaczy Onkyo (modele 2014) czy wszyscy po ostatniej aktualizacji uruchamiając Spotify otrzymujecie komunikat :

"To start playing music, select the music on your Spotify smarfone, tablet or PC app. then press the Connect speaker for playback from device. For more information on this feature & compatibility. please visit www.spotify.com/connect.

Na tym się kończy i nie da się z poziomu amplitunera wejść nigdzie dalej.
Niestety jestem posiadaczem smartfona z WP 8.1, a na ten system spotify jest okrojony więc za konieczność uznałem przesiadkę na Deezer.

Prośba o info jeżeli ktoś ma pomysł co z tym zrobić... ?
 

Remipl

Member
Właśnie doczytałem, że po zainstalowaniu tej aktualizacji, Spotify nie będzie już można kontrolować poprzez menu OSD odbiornika. :(

Onkyo | Firmware Update TX-NR818 (18-12-2014)


Gdy odtwarzam listę utworzonych utworów przez Spotify na PC, tablecie lub telefonie wszystkie wczytują się jak należy, gdy włączam przez amplituner niektóre utwory z list są omijane przez amplituner tak jak by ich nie mógł odczytać, pojawia się wykonawca tytuł 1 sekunda i przeskakuje na następny utworek.

http://open.spotify.com/user/remipl/playlist/3hTtG76inEDxY4VrZ1byqM

UTWÓR 8 : "UNDER CONTROL" mój amplituner nie może go odczytać. Może ktoś sprawdzić u siebie przez amplituner. :(
 
Ostatnia edycja:

Saszku

New member
Ciekaw jestem czy można zrobić downgrade oprogramowania, choć już z tego powodu przestawiłem na deezer... Swoją drogą bardzo dziwna polityka Onkyo i Spotify, w ten sposób mogą stracić całą rzeszę potencjalnych klientów, którzy nie mają zamiaru zmieniać telefonu po to aby za pomocą dostępnej tylko na Androida i iOS aplikacji posłuchać muzyki. Jak już podejmują taki krok, to mogli by chociaż zwiększyć grono odbiorców udostępniając równie funkcjonalną aplikację na WP, której obecnie niestety nie ma!
 
Ostatnia edycja:

Jericho24

Member
Bez reklam
Odkopie.
Jak ustawic onkyo tx8150 i darmowe spotify aby dzialało ze sobą po wifi jak w modelach yamahy?
 
Do góry