Problem z zestawem demon AVR 1909

Rafal8

Member
Witam, mam problem zestawiem Heco Victa Prime 702 słabo te kolumny grają z tym denonem, w sypialni mam Samsunga q80r który moim zdaniem gra dużo ładniej, zastanawiam się czy nie wymienić tego zestawu na jakiś porządny aoundbar. Do tego mam jeszcze satelitki 202 i głośnik centralny.
 

DarkMag

New member
Co konkretnie Ci się nie podoba?
Nie są to jakieś wybitne kolumny, AVR tak samo, ale nie wierzę, że głośniczki z TV je przebijają.
 

Rafal8

Member
Lepiej skupić się na literowce niż na wątku 🤨 no i oczywiście w temacie nie mowy o żadnych głośnikach które mogą razem z tym "demonem" zrobić zestaw. No i nie jest to temat w którym ktoś coś chce kupić żeby w zaraz wciskać swoje produkty .
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Rafal8, z tego co napisałeś wynika, że nie masz w zestawie subwoofera. Może tego Ci brakuje? tzn. dobrego basu. A jak wygląda sprawa ustawień? Twój amplituner nie jest jakimś mocarzem, ale powinien dać przyzwoity efekt w kinie domowym.

Określ także jaki budżet planujesz przeznaczyć ewentualnie na nowy zestaw głośników. Łatwiej będzie coś wskazać.
 

DarkMag

New member
Winnego bym tutaj typował Denona. Byłem dzisiaj u ojca, który czeka na nowy sprzęt i słuchałem na Denonie 2313 Zensor 7 i z ciekawości podłączyłem podstawki Fyne Audio f301, które miałem u siebie przez chwilę jako tylne ale słuchałem ich też w stereo. Z moim Onkyo grały całkiem ok. Na Denku kompletnie umarły, strasznie zmulone. Spróbuj może z innym amplitunerem. Miałem Heco ale Aurory 700 i nie były to złe kolumny. Moje Aurory tak samo ożyły mocno po zmianie ampli z Onkyo 686 na RZ840. I tak jak kolega wyżej pisał, Sub w kinie musi być.
 
Ostatnia edycja:

Rafal8

Member
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i zgodną z Panów radą postanowiłem dokupić subwoofer, mogę kupić nowy Heco Victa Prime Sub 252A lub używany Elac SUB 50 ESP który będzie lepiej grał w dużym pomieszczeniu.
 
Do góry