Problem z Xbox360 i Sharp LC-42X20E

piciuuu

New member
mam problem, wczoraj kupilem Sharpa LC-42X20E, ku mojemu zdziwieniu nie przyjal on rozdzielczosci FullHD z konsoli po componencie, niestety moja konsola nie posiada wyjscia hdmi, obrazu z komputera po kablu d-sub(vga) tez nie przyjmuje, czy to oznacza ze nie ma zadnej mozliwosci kozystania z fullHD na tym telewizorze i Xbox360?
 

noise

New member
Z tego co mi wiadomo to nie przyjmuje musisz miec elite z hdmi bo tylko przez hdmi ten TV przyjmuje FullHD.
Dlatego wlasnie chyba kupie Sharpa HDReady do Xboxa
 

qba79

New member
piciuuu napisał:
mam problem, wczoraj kupilem Sharpa LC-42X20E, ku mojemu zdziwieniu nie przyjal on rozdzielczosci FullHD z konsoli po componencie, niestety moja konsola nie posiada wyjscia hdmi, obrazu z komputera po kablu d-sub(vga) tez nie przyjmuje, czy to oznacza ze nie ma zadnej mozliwosci kozystania z fullHD na tym telewizorze i Xbox360?

Niestety Sharp ma problem z Full HD po komponencie. Ale mam dla Ciebie dobra wiadomość. W Empiku jest promocja xbox360 Arcade za 799 zł z HDMI! Podmieniasz sobie konsole, przekładasz dysk a starą sprzedajesz np. na Allegro :).... ja tak zrobiłem :cool:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Widze nie wszyscy sa na czasie ! Aktualnie wszystkie modele maja hdmi prucz starego premium i core których nie tłuką :D
 
Ostatnia edycja:

mystic

New member
qba79 napisał:
Arcade ma HDMI! Wiem bo mam! Sprawdz sobie. Wszystkie Arcade maja HDMI oraz maja nowe chłodzenie i procesor w 65nm.

Sorto miałeś premium to masz skalę porównawczą. Jak oceniasz to nowe chłodzenie ? Czy jest cichsze od starego z premium, czy też głośne jak odrzutowiec ?
 

mataman

New member
Bez reklam
Bardziej mi się podoba (czarny kolor), ma w zestawie dysk 120 GB, headset, kabel HDMI, kabelek z wyjściem optycznym ( bez tego trzeba pruć kabel component, bo nie włożysz razem HDMI i componenta, a amplitunera z HDMI nie mam). No i jak kupowałem go to nie było xboxa 360 ARCADE. Tyle.
 

noise

New member
mataman napisał:
Bardziej mi się podoba (czarny kolor), ma w zestawie dysk 120 GB, headset, kabel HDMI, kabelek z wyjściem optycznym ( bez tego trzeba pruć kabel component, bo nie włożysz razem HDMI i componenta, a amplitunera z HDMI nie mam). No i jak kupowałem go to nie było xboxa 360 ARCADE. Tyle.

Na moim componencie jest wyjscie optyczne, hedset. Nie mam az tak duzego dysku i hdmi - a mam premium
 

noise

New member
mataman napisał:
Przecież masz po componencie.

chyba sie nie rozumiemy. Mam kablel component dodany do mojego Xboxa360 i pytam czy moge dokupuic HDMI? Po co? Po to by moc go podlazcyc do LCD FullHD. LCD przyjmuja fullhd tylko po hdmi a nie po component. Mam nadzieje ze to wszystko wyjasnia?
 

mataman

New member
Bez reklam
A to trzeba było tak odrazu. Niestety nie ma takiej możliwości. Component to sygnal analogowy a HDMI cyfrowy. i nie ma przejsciówek z componenta na HDMI. Najlepiej sprzedaj premiuma, zostaw sobie hdd i kup Arcade jeżeli chcesz mieć HDMI.
 

noise

New member
mataman napisał:
A to trzeba było tak odrazu. Niestety nie ma takiej możliwości. Component to sygnal analogowy a HDMI cyfrowy. i nie ma przejsciówek z componenta na HDMI. Najlepiej sprzedaj premiuma, zostaw sobie hdd i kup Arcade jeżeli chcesz mieć HDMI.

hmmmm moze nie jest to zla opcja - ale ile na tym strace wg Ciebie?
Mam nawet 2 dyski :D
 

mataman

New member
Bez reklam
Wiem tyle że Arcade do konca roku kosztuje w empikach 799zł. Przejrzyj ceny premium na allegro i bedziesz wszystko wiedział. Ale jak nie zrobisz tego właśnie do końca roku to przy normalnej cenie arcade (999 zł) może to byc mało opłacalne. Kwestia jak bardzo zależy ci na wyjsciu HDMI.
 
Do góry