Problem z wyborem TV

rc83

New member
Witam,
Po przeczytaniu niezliczonej liczby testów i obejrzeniu kilkunastu telewizorów w sklepie mam 3 typy. Który z poniższych TV będzie najlepszym wyborem?
LG 50LF652V
Panasonic TX-50cs520
Panasonic TX-50cs630E
Ewentualnie jaki inny model mozna by było dołożyć do tej listy z przedziału wielkości 47-50 cali.
Odległość od telewizora to około 2,5. Budżet to max 3000 zł.
 

rc83

New member
Dzięki za sugestie. Obejrzałem dzisiaj Philipsa 50pfh6550 i 3 modele Sony i skłaniam się w kierunku Sony dlatego też proszę o opinie użytkowników Sony z androidem. Czytałem, że ogólnie wolno to działa ale wolałbym żeby wypowiedziało się szersze grono użytkowników.
Modele sony, które oglądałem:
1. sony 50w755c
2. sony 50w809c
3. sony 50w829b

Czy któryś z wyżej wymienionych modeli wyróżnia się jakością obrazu bo niestety na sygnale "sklepowym" nie zauważyłem różnicy.
 

jacekcy

New member
Zwrócić uwagę w sonym na matrycę. Szwagier odwoził, bo była biała plama. Wcisnęli mu egzemplarz ze zwrotów. W swoim udało mi się reanimować matrycę na której wyskoczyło 5 hot pikseli (nie mogłem już oddać ani wymienić na inny, bo minęło 30 dni od daty zakupu). Moim zdaniem tv po ostatniej aktualizacji softu dużo lepiej reaguje na zdarzenia od pilota (wywoływanie niektórych funkcji, czy poruszanie się po menu). Wszystko jest dużo płynniejsze i trudno się do czegoś przyczepić. Sam pilot (komfort jego obsługi) pozostawia wiele do życzenia. W tej kwestii Szajsung dużo bardziej przypadł mi do gustu.Cóż: Jeden lubi ogórki, a drugi ogrodnika córki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry