Problem z wyborem LCD 46-47 cali

gilek1975

New member
Bez reklam
Witam wszystkich forumowiczów. Po dłuuugich przemyśleniach, oglądaniach i czytaniach testów i wielu postów na placu boju zostały:
1. Toshiba 47z3030
2. Toshiba 46XF355
3. Toshiba 46XF351P
4. Toshiba 46ZF355DG (aczkolwiek za drogi i jego chyba nie biorę pod uwage)
5. Samsung LE-46F86

Ogłądam z 3,5 metra wiec chyba odpwoiednia wielkość? Chyba że się mylę to prosze poprawcie mnie.
I teraz który wybrać z tych modeli, ewnetualnie czym się różnią, bo cenowo różnica max 400 zł. I zasadnicze pytanie- czy ewentulanie brać jakiś inny telewizor.
Nadmieniam że podsatwowym sygnałem jest C+, czasami DVD, żadko komputer. Decyzja zapadła i musze coś kupić w ciagu 3 tygodni, tzn. przed mikołajem.
Może Kiki coś podpowie, naprawdę czytając testy telewizorów wydaje się że każdy jest dobry, po czym w trakcie dyskusji okazuje sie że wcale tak nie jest i tak w kółko macieju. Chyba było lepiej nie czytać tego wszystkiego bo teraz to zamaist lepiej to gorzej.
Czego najbardziej oczekuje od tego telewizora - jak ktoś go zobaczy żeby nie powiedział że odbiór to ja miałem lepszy na moim starym SONY Trinitron 29 cali ;).
Pozdrawiam wszystkich którzy zechca się wypowiedziec i coś mi doradzić.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jak wykrystalizowałeś modele - to tylko prezentacja i jesteś w "domu".
Ze wszystkich postawiłbym na 47 z 3030 . Ale na prezenatcje powinieneś poprosić :
47 V 80 JVC
46 XL2 Sharp
Plazma Pioneera 5080D - wersja limitowana/ ale trzeba dołozyć/
Lub plazma Hitachi 50T01
I wybór jest naprawdę bardzo prosty.
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Kiki dzięki za odpowiedź. Ale mam pytanie - po co mam do prezentacji brać plazmę? Wybór jest naprawdę prosty? Fajnie - więc ze wszyskich modeli mam wziać 47z3030? Czemu wybrałem te modele, nie wiem. czytam wszyhstkie twoje wypowiedzi i ......sam już nie wiem. Za 2 tygodnie ide po telewizor, coś już muszę kupić, byłbym Ci Kiki wdzięczny gdybyś mógł mi jeszcze doś doradzić. Może jakiś inny model?
czekam na info.
 

flipers

New member
Witam!
Ja podbnie jak Ty czytam i przeglądam forum od jakiegoś czasu. Moja lista fawrytów była bardzo podobna do Twojej, ale jednak zdecydowałem sie na Toshibe serii Z. Myśle że to bardzo dobry wybór i już nie długo zawiśnie na mojej ścianie.
Pozdrawiam.

P.S. Decyzja podjęta dzieki KIKI :) Dzięki.
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Flipers cieszę się że dokonałeś wyboru, powiedż kiedy u Ciebie będzie i jakie są twoje wrażenia i odczucia, mnie też zostało już 2 tygodnie do zakupu i zacznam się coraz bardzej denerwować, czy aby na pewno kupię to co chcę i będę z tego zadowolony.
 

gilek1975

New member
Bez reklam
"Ze wszystkich postawiłbym na 47 z 3030 . Ale na prezenatcje powinieneś poprosić :
47 V 80 JVC
46 XL2 Sharp
Plazma Pioneera 5080D - wersja limitowana/ ale trzeba dołozyć/
Lub plazma Hitachi 50T01
I wybór jest naprawdę bardzo prosty."

Ok, z tego co rozumiem to kiki uważa że jak zobaczę prezentację to skuszę się na plazmę? Tak mam to rozumieć? Pytam bo wczoraj wieczorem przeczytałem parę opinii, z których wynika iż większość byłą zdecydowana na LCD, po czym po prezentacji kupili plazmę. Jak to jest?
 
Do góry