problem z wyborem amplitunera

nynu

New member
Witam, mam problem z wyborem amplitunera, zamierzam kupić 2 kolumny frontowe jbl es 90, potrzebuję do tego takiego amplitunera żeby w pełni wykorzystał te kolumny w stereo, a jednocześnie żeby można było w przyszłości dokupić do tego pozostałe kolumny do kina 5,1.Zaznacze, że interesuje mnie amplituner Harman Kardon.Z góry dzięki za pomoc.
 

smoku666

New member
czy amplituner do KD napędzi w pełni te kolumny w STEREO to ciężko powiedzieć, na pewno avr745 (bądź nowy model który ma wyjść w tym roku chyba 755) poradzi sobie najlepiej...
 

nynu

New member
Dodam może, że interesuje mnie trochę tańszy sprzęt :).I wogóle mam dylemat czy myśleć wogóle o 5,1 bo patrzę bardziej pod kątem słuchania muzyki niż oglądania filmów.Myślałem o amplitunerze HK 980, tylko że później nie będzie możliwości mieć 5.1...
 

nynu

New member
Dzięki za odpowiedz, mam jeszcze takie pytanie czy hk 980 i es 90 bez suba dobrze zagrają w pomieszczeniu około 22 m??
 

nynu

New member
Blackninja teraz mam dylemat czy wziąść hk 980 i 2 fronty es 90 bez suba czy hk 155 i jbl z serii e 80 w 5,1 do pomieszczenia ok 22 m bo w podobnej cenie się zamknę, a kilka osób mi mówi, że stereo to już przeżytek i że lepiej wziąść kino (dodam,że więcej chodzi mi o muzyke niż o film).Jak możesz to wypowiedz się na ten temat, dzięki

Jeżeli chodzi o zestaw głośników do kina to miałem na myśli JBL Cine Pack (seria e)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Chcesz kupić sprzęt do stereo to go kup. Jak ktoś chce terenówkę to nie patrzy na znajomych , którzy kupują passaty nie?
 

bubu54142

New member
Witam.Ja mam problem z wyborem amplitunera.W gre wchodzą Onkyo TX SR606 i Denon AVR-1909 .Mają grać z Jamo 606.Cenowo niewielka różnica (200 zł) na korzyść Onkyo.Muzyka-film 50/50 %.Muzyka raczej nowsza z basem.Wyposażenie ich jest podobne.Niestety nie miałem okazji posłuchać ich razem.Jak nie będzie konkretnych opinii zdecyduje cena.A może HK-255?
 
Ostatnia edycja:

adam13

New member
Witam, czeka mnie podobny problem mianowicie zakup amplitunera. Bylem zdecydowany na H/K 255 lecz po trapiących w ostatnim czasie niedoróbek tak zwane "Pykanie w kolumnach i głosne wiatraczki) to mocno zastanawiam się nad zakupem innego amplitunera.
 
Do góry