problem z włączeniem tv

silvio2000

New member
Witam, mam model 37dh65 i nie chce się włączyć.
w przypadku gdzie braknie prądu bądź wyjazd i wyłączenim tv na listwie.
po włączeniu zapala się zielona dioda potem słychać - że tak powiem - "pykanie" jakby coś się chciało załączyć ale niestety nie startuje, potem dioda miga, po wciśnieciu na pilocie guzika włączania (bo zaden inny nie reaguje) znów ten dźwięk dioda pezestaje migać i nic się nie dzieje. co jakiś czas znów "pykanie" i cała historia od nowa. wogóle nie zapala się czerwona dioda a powinna.
przy miganiu zielonej diody można go wyłączyć w tv przycisk zasialania, potem po włączeniu miga czerwona ale nie można nic zrobić, pilot nie reaguje a żeby go wyłączyć trzeba w tv przytrzymać guzik zasilania przez 5 sek, potem problem z włączeniem tv, po odczekaniu i włączeniu tv znów zielona dioda i problem od nowa.
co z tym fantem????????????
pozdro

PS swięta bez tv - może o to chodzi :( :( :(
 

a4tech

New member
Trzy sposoby tak na szybkiego:

1 - spróbuj poprzez menu przywrócić ustawienia fabryczne, później wyłącz tv pilotem i dopiero od prądu.
2 - z pamięci przenośnej USB wgraj nowy firmware (było opisywane w dziale Sharp co i jak).
3 - Jak to nie pomoże powiadom serwis.

Pozdro i powodzonka.
 

silvio2000

New member
Witam.
Dziwna sprawa dzisiaj zadziałał troche dziewnie bo walczyłem z nim troche potem patrze świeci się czerwona dioda i działał. potem wyłączyłem odczekałem troche i ponowna próba na nic się zdała. Skontaktowałem się z servicem, przyjęli zgłoszenia i mają się odezwać w ciągu 48h, mógł się rozstroić ??? może nowy firmware by pomógł ale nie mam jak tego zrobić więc poczekam chyyba na service, chyba że macie jeszcze jakieś inne wskażówki
Pozdrawiam
 

silvio2000

New member
ile może trwać naprawa w servisie?
tv już 2 tygodzie jest reperowany, dzwonie do nich, to ciągle mi mowią, że a to jakaś płyta zamówiona, i tydzień zleciał, teraz znowu dzwonie i jakiś moduł do wymiany, i dalej nie wiadomo czy zrobią czy nie
czy ktoś mi może powiedzieć ile trwają takie naprawy, czy jak go tyle reperują to czy mogę zażądać wymiany na nowy tv, macie na taką sytuacje jakąś rade ?????

pozdrawiam
 
Do góry