problem z wifi

arni455

New member
Witam
Mam telewizor lg LA660s wgrane najnowsze oprogramowanie router Tp link TD-W8960N internet z telekomunikacji do 20MB i stworzoną sieć domową.
I chodzi o to,że w komputerach mam raz skonfigurowany internet wifi wpisane hasło sieci domowej zaznaczone ptaszkiem łączyć automatycznie i jest oky a w telewizorze nie można zaznaczyć łącz się automatycznie bynajmniej u mnie nie ma czegoś takiego . Jak skonfiguruje w telewizorze wifi wpisze hasło to działa poprawnie smart tv i przeglądarka. Ale gdy zgaszę telewizor i włączę ponownie włączam smart tv i lipa brak sieci trzeba za każdym razem wpisywać hasło. Dla mnie to jest feler ale niewiem czy tylko u mnie czy u wszystkich tak to działa. Dzwoniłem do LG i TP link oni odbijają piłeczkę jedni, że wina telewizora drudzy,że routera. Nie potrafią pomóc. Może ktoś napisze jak u was to działa?

Dodam,że jak połącze telewizor i router kablem to jeszcze większa masakra podczas oglądania zrywa połączenie i łączy się samo znowu taka dyskoteka nawet jak nie korzystam z neta tylko oglądam jakiś program to cały czas wyskakuje okienko kabel sieciowy odłączony za chwilkę kabel sieciowy podłączony a nikt nic nie rusza.
 

bobidark

New member
Również mam tv LA660S, a router TP-LINK TL-WR740N, internet z kablówki i śmiga aż miło. Zdarzają się przycinki, ale z reguły ładnie chodzi. U siebie wpisuje hasło raz i wystarcza ... nie muszę go wpisywać po kazdym uruchomieniu tv.
Moim zdaniem powinieneś zdobyć drugi router, podłączyć i sprawdzić. Jeśli problem będzie się powtarzał to chyba wina powinna być tv.
 
Do góry