Problem z wejściem optycal w ONKYO 605

Rodrik_AR

New member
Witam!
Nie mogę sobie poradzić z uruchomieniem wejścia frontowego optycznego w ONKYO 605.
Tylne wejścia 1 i 2 przyporządkowałem i uruchomiłem zgodnie z instrukcją do konkretnych źródeł. Idąc tym samym tropem wybrałem źródło (np.: Game/TV) ale z prawej strony w opcjach pokazuje mi się tylko Opt 1 i 2 oraz Coax 1 i 2. W żaden sposób nie mogę znaleźć tego Opt. 3.
W źródłach które posiadam (nagrywarka Pioneer, dekoder Samsung Polsat i dekoder „N”) nie ma niestety wyjść Coax tylko Optical.
Wybierając Onkyo 605 ucieszyłem się, że ma on 3 wejścia optical, tylko jak uruchomić to trzecie?
Proszę o pomoc!
Pozdrawiam,
Rodrik_AR
 

Rodrik_AR

New member
Dziękuję, już to rozgryzłem. :)
Mających podobny problem informuję, że wejścia na panelu przednim (w tym optyczne) są na stałe przypisane do przycisku AUX. Wystarczy więc podłączyć źródło i wciskając AUX wszystko będzie grało...:)
Przepraszam za zamieszanie i pozdrawiam,
Rodrik_AR
 

klemens007

New member
Nie chciałbym zakładać nowego wątku więc podepnę się tutaj. Pare minut temu kurier przywiózł mi długo oczekiwany sprzęt 605+DVD 504. Podpiąłem wszystko tak jak pokazuje ściągawka i nie mam obrazu. DVD do ampli po HDMI a z ampli do tv także po HDMI. Dźwięk jest ale nie mam obrazu w TV sharp gd9e. Jak DVD podepnę po hdmi bezpośrednio do tv to obraz mam:confused: . Bardzo proszę o szybką podpowiedź. Żona ma urodziny i przyjdzie parę znajomych , więc chciałbym się pochwalić nowym sprzętem- jak gra i w ogóle:grin: . A może by tak założyć nowy temat dotyczący ustawień. Dla takich laików jak ja było by to duże udogodnienie.
 

klemens007

New member
Mój zestaw to - fronty TONSIL SCHERZO 200 a centralny i satelity to DALI CONCEPT. Suba jeszcze nie posiadam ale może się bez niego obejdzie. Sprzęt jest tylko podłączony do "odsłuchu i filmu" , nic jeszcze nie ustawiałem. Sprzęt dotarł do mnie dopiero dzisiaj więc nie za bardzo mam czas na ustawienia , tym bardziej że jest u mnie wieczorem mała popijawka:D
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Mam pytanie, czy do zestawu jaki ma klemen007 będzie pasował zestwa JBL ES? Ładnie to zagra? Widzę że dużo ludzi daje stawia na Dali, ale te JBL są po prostu bardzo ładne, ale jak z odsłuchem?
 
Do góry