Problem z ustawieniem kolumn tylnych - propozycje...

svirek

New member
Witam mam problem z ustawieniem kolumn tylnych a mianowicie fronty stoja przodem obok tv centralny pod tv, natomiast na tylnej scianie stoi kanapa rogowa .....
ponizej przesylam schemat



Dalej po prawej za kanapa jest okno.
Podpowiedzcie mi prosze gdzie i jak zamontowac kolumny tylnie? Może kupić i zamontować glosniki w suficie...takie do zabudowy jako satelitki?czy tak sie nie da? Zestaw jaki wybrałem to pioneer bdp-140,vsx 921 +jamo s 606 HCS 3. I jeszcze jedno pytanie czy amplituner który wybrałem ma możliwość wyboru aby np. jedna kolumna grala (będzie zamontowana w innym pokoju), a reszta nie i jak ta funkcja sie nazywa bo w google nie moge znalezc?

pozdrawiam i prosze o szybka odpowiedz....
 

svirek

New member
hmm ale tam nie ma naroznika z jednej strony bo jest okno i dalej salon ale dziekuje za podpowiedz bo widze ze tam mozna sobie nimi pomanipulowac........dziekuje za podpowiedz. A myslisz ze to dobry zestaw tak do 4-5tys? 50%muzyka 50%filmy
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Jak dla mnie nie bo te głośniki są kiepskie do muzyki, poza tym nie uznaje tanich amplitunerów Pioneera, a ten odtwarzacz nadaje się tylko do oryginałów i funkcjonalnie bardzo odbiega od konkurencji.

Ale jak nie masz porówniania, oglądasz głównie oryginalne/oficjalne formaty i nie zależy Ci na bajerach internetowych to pewnie będziesz zadowolony ;)
 

svirek

New member
to co lepiej wziac? doradz mi chodzi o to aby mial radio internetowe i te ZONE 2:) tak abym mogl sluchac muzyki w innym pokoju nie wlaczac glosnikow w salonie....
 
Do góry