problem z tvn player, biały ekran

elwismik

New member
Witam, od kilku dni jestem posiadaczem Tx-l32e6e i wszystko działa w miarę ok, sprawdzałem iple, iplex, eurosport player i wydawało się że wszystko działa w miarę dobrze. Nie sprawdziłem natomiast tvn player. I dzisiaj właśnie z rana włączyłem sobie TVN player i co - zonk, biały ekran, z prawej u góry logo tvn i nic się nie dzieje, moge wybrać jedynie "powrót", brak jakiejkolwiej treści do wyboru. Czy to jakiś problem ogólny z tvn, czy tylko ja tak mam? Wszystkie inne serwisy działają normalnie..
 

Szadix

New member
Ja także mam ten sam problem w modelu TX-L42ET60E - biały ekran na tvn player i tylko logo w prawym górnym rogu...
 

harv24

New member
Mam dokładnie tak samo na 42ET5. Nic nie daje konfiguracja sieci i podmiana DNSów. Zgłosiłem problem na tvnplayer.pl/faq Jeśli możecie zróbcie to samo, niech zobaczą że nie jest to jednostkowy przypadek, tylko problem dotknął wielu użytkowników.
 

mjo12

New member
Ja kupiłem kilka dni temu P50VT50 i chyba pierwszego dnia jeszcze TVN Player działał. Potem już jest to co u Was. Cieszy mnie to, że macie tak samo, bo wszystko jest jasne. Jakaś awaria aplikacji, a nie błąd w moim TV. A już zdążyłem zrobić selfchecka, bo myślałem, że coś się zawiesiło w telewizorze.
 

kuba2001

New member
witam ponownie
Dzwoniłem dzisiaj do tvn player w sprawie niedziałającej aplikacji i powiedziano mi że obecnie mają awarię systemową dla tv PANASONIC i trwają prace przywracające działanie aplikacji więc musimy uzbroić się w cierpliwość
 
Do góry