problem z tv philips

dj-hazel

New member
Witam!

Mam problem z telewizorem marki philips. Od pewnego czasu zaczął mi się wyłączać w trakcie oglądania. Włącza się normlanie chodzi około godziny i się wyłącza po jakiś 10 minutach znowu można go włączyć i "chodzi". Czy wie ktoś może co jest nie tak i ile będzie kosztowąła naprawa. Prosze o odpowiedź
 

kaperecz

New member
Ja tez mam Philipsa 29"100H 4 letni (kosztował wtedy 3000tys zł) Odbiera pieknie, tylko na ciemnym tle (np. czarnym) pojawiają sie wzdłuz ekranu czerwone pasy. Bardzo mnie to denerwuje, zwłaszcza wieczorem to zjawisko sie nasila. Co to moze byc?
 

jak3

New member
Kineskopy-Philips

Również jestem jeszcze "szczęśliwym" posiadaczem TV Philips 32 PW 8807. Telewizor od paru miesięcy wyłącza się, po wyłączeniu i ponownym załączeniu działa (do kolejnego wyłączenia), bardzo pomocne jest również kilka mocnych uderzeń w obudowę. Byłem już w serwisie i okazało się, że jest to bardzo popularna usterka w tych TV. Uszkodzeniu uległ kineskop (zwierają się elektrody) szczegóły: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic394033.html. Tak, że w "spokoju" patrzę na ten ostatni w moim życiu telewizor Philipsa jak dochodzi do kresu swoich dni :???:.

Pozdrawiam Jarek
 

mimix

Member
witam
dotyczy to wiekszosci tv z kineskopem Philpisa w rozmiarach 29-32""
podobo gdzies kolo Łodzi wymieniaj w kineskopie "dzialo"
i wtedy tv dziala nadal - koszt 350 zł ale czy warto?! :confused:
Mam tv Grundig z kineskopem Philpsa
tez mialem problrm wyłaczania sie tv- ale cos sie samo naprawilo
i obecnie dziala bez zadnych niespodzianek
ale sadze ze to juz ostani kineskopowiec u mnie w domciu!!

pzdr
mimix
 
Do góry