Problem z Toshiba 39L4333DG

Miki77

New member
Witam,
mam problem z niedawno zakupionym telewizorem Toshiba 39L4333DG. Polega on na tym, że po wybraniu kanału, który przez kablówkę zabezpieczony jest pinem, nie wyświetla ekranu na wprowadzenie pinu. Technik z tv kablowej stwierdził, że to prawdopodobnie problem modułu CI, który rozwiązałoby wgranie aktualizacji oprogramowania. Proszę o ew.opinie i pomoc.
 

tysma

New member
Wiem, że L4333 wyprodukowane w drugim kwartale czy jakiś konkretnych miesiącach miał problem z oprogramowaniem dot. łączenia się z siecią WiFi. Pokazuje, że połączony, a nie jest połączony. Trzeba zaktualizować soft instalując go z pena. Być może to też jest błąd oprogramowania.
 

zbychu555

New member
Podepnę się pod temat: czy jest możliwość sterowania dźwiękiem urządzeniem podłączonym przez hdmi (dekoder Polsatu)? W poprzednim tv nie było problemu, w tym natomiast tv w ogóle nie reaguje na zmianę dźwięku na dekoderze.
 

arko07

New member
Podepnę się pod temat: czy jest możliwość sterowania dźwiękiem urządzeniem podłączonym przez hdmi (dekoder Polsatu)? W poprzednim tv nie było problemu, w tym natomiast tv w ogóle nie reaguje na zmianę dźwięku na dekoderze.

W menu dekodera trzeba zmienić dźwięk przez HDMI na stereo , tv nie ma tu nic do rzeczy :)
 

Zarcik

New member
Wifi

Mam problem z telewizorem Toshiba 39L4333D. Kiedy próbuje połączyć się z internetem przez Wifi to po dłuższym czasie oczekiwania pojawia się komunikat "Przekroczono czas konfiguracji. Wybierz AP i spróbuj ponownie."
W taki sposób to robię: Menu > Sieć > ustawienia sieci > konfiguracja bezprzewodowa > konfiguracja prosta > PIN > rozpocznij

Jak myślicie w czym problem?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Połącz się

Menu > Sieć > ustawienia sieci > konfiguracja bezprzewodowa > łączenie ze wspomaganiem (jakoś tak) i tam masz wtedy całą listę sieci wi-fi, wybierasz swoją wpisujesz hasło.
 

ja865

New member
problem z zawieszaniem

witam ma telewizor toshiba 39l4333dg gdy chce polaczyc sie z internetem telewizor widzi moja sieć ale gdy chce wpisac haslo telewizor badz pilot tego nie wiem zawiesza sie i musze zresetowac poprzez wyciagniecie wtyczki z zasilania co moge zrobi zeby polaczyc sie przez wifi przez ten telewizor?
wazna rzecz telewizor dzialam bez problemu w jednym pokoju teraz gdy go przenioslam do drugiego nie moge polaczyc sie przez wifi z internetem
 
Do góry