Problem z synchronizacją :(

pentakonta

New member
Witam...
wiem że ten temat był już wiele razy poruszany na tym forum, ale niestety nigdzie nie nalazłem praktycznej odpowiedzi. Wciąż mam problem z synchronizacją dźwięku z obrazem. Problem występuje w filmach, koncertach Bluray jak i DVD. Lip Sync też nie pomaga.
Sprzęt to :
HK 255 i PS3 połączone ze sobą kablem HDMI.
pozdrawiam...
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
a jakie masz ustawienia dzwięku w konsoli - daj bitstream na wyjściu powyłączaj dynamiczną normalizację i bitmapping na początek - potem poszukaj w ampli wszelkich poprawiaczy dzwięku i je powyłączaj - no ale najpierw sprawdz bezpośrednio konsola do TV jak blaknindża każe :twisted:
 

pentakonta

New member
Koncerty i filmy bluray są jak najbardziej orginalne.
Wypiołem PS z amplitunera i podłączyłego ją bezpośrednio do TV i problem znikł. Wszystko śmiga super aż się che oglądać. Synchro 100%
Tylko co dalej z HK...
Bitstream mam ustawiony ,dynamiczna normalizacja i bitmapping wyłączony a w amplu wszelkie poprawiacze audio również wyłączone lecz nadal występuje problem z synchronizacją wizji z fonią :(
 

pentakonta

New member
Problem rozwiązany. Po wgraniu nowego softu i ustawieniu Lip Sync-a wszystko wróciło do normy. Dziękuje za pomoc - pozdrawiam :)
 

pentakonta

New member
Zapomniałem dodać że po wgraniu nowego softu, odżył także na nowo mój subwoofer JBL E 150. Normanie aż nienormalne... no to hey.
 
Do góry