Problem z sygnałem

Stempel10

New member
Witam. Mój problem przedstawia się następująco. Ustawiałem sygnał na satelicie CYFRA + poziom sygnału w przedziale 4-5 określany jako dobry. Niestety jest problem tzn często skacze do 0 i do 4-5 i tak często się zdarza. Wiąże się z tym przerywanie programów klatkowanie i ogólnie lipa. Co może być nie tak czy problem tkwi w konwerterze ??
 

Stempel10

New member
Nie moze byc zle ustawiał ja fachowiec i jest dobrze. Problem jest ze np mam caly czas przedział 4-5 a potem przez jakiś czas się zacina do 0 i znowu 4-5 i potem chodzi dobrze. Tak jakby cos blokowało sygnał. Konwerter nie dostawał zasilania nie wiem. Dlatego pytam
 

Stempel10

New member
jezeli jest polecany przez cyfre jako autoryzowany fachowiec to chyba jest dobry. cyfrowy miernik miał takze nie powinno byc lipy. po raz kolejny mowie to nie jest caly cza stak tylko czasami zacinka i lipa ze 3min zacina a potem moze byc i 3 godziny dobrze wiec co tutaj ma antena jakby byla zle to caly czas tak byloby
 

Stempel10

New member
fajka przykrecona do betonu na 4 sruby 10x160 takze jest dobrze nie powinno sie ruszac przy fajce 40 cm i czaszy 60 cm. przed antena okolo 30 m jest drzewo ale po lewej stronie od anteny wiec kierunek konwertera nawet nie lezy w kierunku drzewa
 

acton777

New member
Bez reklam
Wygląda na zwarcie w układzie lub uszkodzony konwerter/przewód. Nagraj usterkę na kamerę, np. w tel. i dzwoń do fachowca z reklamacją.
 
Do góry