Problem z samsungiem LE 32 A 656 full hd

maciejm_79

New member
Posiadam model le32a656 full hd. Telewizor ten kupiłem po to cieszyc się grami z PS3 i XBox360(PS3 pod HDMI, XBox360 pod Component). Niestety zauważyłem, że coś dziwnego dzieje się z moim tv kiedy gram na tych konsolach. Obraz ulega nienaturalnym zamazaniom w tle, wygląda to tak jakby szukał ostrości tekstur zarówno na xbox360 jak i Ps3. Oddałem ten model do serwisu tam po podpięciu konsoli stwierdzono że rzeczywiscie cos takiego wystepuje ale nic nie mogą poradzić :confused: podobno to naturalne. (notabene na innym modelu i z przekatną 37 cali tego efektu nie widać). Ręce opadają bo efekt na ekranie jest fatalny. Co może być przyczyną ??(brak 100hz?), czy ktoś spotkał sie z podobnym problemem ?
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
To zjawisko nazywa się "out of focus bug" i jest spowodowane złym algorytmem redukcji szumów. Sciągnij nowy soft ze strony samsunga, aktualizuj i problem zniknie. Całość zajmie Ci 5 minut. Pozdrawiam.
 

maciejm_79

New member
SierzantHarris napisał:
To zjawisko nazywa się "out of focus bug" i jest spowodowane złym algorytmem redukcji szumów. Sciągnij nowy soft ze strony samsunga, aktualizuj i problem zniknie. Całość zajmie Ci 5 minut. Pozdrawiam.

Dzięki bardzo za pomoc, na pewno dzis dokonam aktualizacji i sprawdze czy pomogło. Mam jeszcze jedną prośbę, mógłbys mi podać pare przykładów ustawień obrazu optymalnych do grania??
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
A zobaczysz jak Ci pad zacznie po aktualizacji szybko reagować na ruch/wcisnięcie przycisku bo zmniejszyli input lag do praaktycznie zera.
 

robin26

New member
chyba nie wyslalo mojego postu mam pytanko jak sprawdzic jaka mam wersje softu w tv z gory dzieki

Pozdrawiam moj tv to samsung 32 656
 
Do góry