Problem z samoczynnym wylogowywaniem :(

a4tech

New member
Witam.


Mam problem...
Pisząc swoje nie jednokrotnie długie wypociny, system Forum w czasie pisania sam mnie wylogowuje, przez co cały czas muszę logować się ponownie :(

Czy ktoś z Was ma na to sposób ?????????
W ustawieniach profilu nic takiego nie znalazłem :???: Dlatego pytam o to Was Forumowiczów :)


Pozdro.
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Profilaktycznie można też od czasu do czasu korzystać z kombinacji klawiszy Ctrl+C (kopiuj) oraz Ctrl+V (wklej). Gdy skopiujesz swoje wypociny (domyślnie do schowka) to nawet gdyby coś złego się w międzyczasie podziało zawsze możesz "odzyskać" swą twórczość wklejając ją (ze schowka) :)

Pozdrowienia!
 

ivf

New member
opcja "pamiętaj logowanie" jest dla mnie nieakceptowalna. z drugiej podpowiedzi sam też często korzystam (kopiuj/wklej) bo komputer czasami wariuje..

jednak mimo wszystko to nie rozwiązanie, czas sesji powienien być wydłużony, ja czasami nawet nie nadażąm z czytaniem postów, a już mnie wylogowuje.. masakrycznie krótki jest ten czas, zdecydowanie powinien zostać wydłużony.. przynajmniej do 20 minut, może i pół h..
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Masz rację. Rewelacyjnie byłoby, gdyby każdy użytkownik miał we własnych ustawieniach opcję wyboru czasu trwania sesji...

Pozdrowienia!
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Czas sesji na forum ustawiony jest maksymalnie długo. W przypadku 1 % kont występują jakieś problemy z logowaniem, niestety nie jesteśmy w stanie dojść, od czego zależy problem wylogowywania.
 

ivf

New member
hehehe, pewnie pozostałe 99% używa opcji "zapamiętaj moje dane logowania" :mrgreen:

trudno, w każdym bądź razie dzięki za info
 

brygidziarz

New member
ar2 napisał:
Czas sesji na forum ustawiony jest maksymalnie długo. W przypadku 1 % kont występują jakieś problemy z logowaniem, niestety nie jesteśmy w stanie dojść, od czego zależy problem wylogowywania.

mam podobny problem...ale w mojej przeglądarce są wyłączone cookies...więc może to stąd wynika?

Może to być przyczyną?
 

luuzak

New member
Mam również taki sam problem. U mnie wina leży w przeglądarce internetowej. Jeżeli korzystam z Firefoxa to niema takiego problemu, lecz jak używam Google Chrom to jest zawsze ten sam problem z logowaniem itd.
 

HubiiDubii

New member
A ja mam następujący problem, pomimo wyboru opcji pamiętaj moje logowanie system mnie nie pamięta, mimo że jestem "niebieski" i poprawnie zalogowany w momęcie próby dostania się do materiałów dla "niebieskich" jestem proszony o ponowne logowanie, problem jest w najnowszym IE jak i w Operze, przestaje mi się to podobać, będe wdzięczny o podanie jakiegoś rozwiązania :]. Pozdrawiam
 

szmyk

Member
Od jakiegoś czasu przestała działać funkcja "zapamiętaj logowanie". Testowałem na przeglądarkach najnowszych wersjach Firefox, IE8 (Vista).

Po zalogowaniu zamykam przeglądarkę, otwieram ponownie przeglądarkę, wchodzę na forum i jestem już niezalogowany.
 

pionaj

New member
Od jakiegoś czasu przestała działać funkcja "zapamiętaj logowanie". Testowałem na przeglądarkach najnowszych wersjach Firefox, IE8 (Vista).

Po zalogowaniu zamykam przeglądarkę, otwieram ponownie przeglądarkę, wchodzę na forum i jestem już niezalogowany.

mam to samo od momentu jak zmieniono wygląd forum z czarnego na tą trupią bladość :(

przecież ewidentnie widać że to wina skryptu forum a nie nasza
chyba będę zmuszony zrezygnować z pisania do momentu poczynienia odpowiednich zmian bo nie mam zamiaru logować sie przy każdym wejściu:rolleyes:
 

pionaj

New member
wiem o tym ale dla mnie kasowanie cookies,haseł itp. to ostateczne rozwiązanie :)
nie chcę tracić paroletniego dorobku hasłowo-logowego na kilkunastu witrynach :(
 
Do góry