Problem z QQ 6000

Liter1979

Member
Bez reklam
Witam serdecznie. Od pewnego czasu mam problem z jedną z kolumn Quadral Ouintas 6000 (front), mianowicie bardzo często kolumna "nie trybi" tzn. nie wydaje żadnego dźwięku, dopiero jak zwiększę jej głośność, to tak jakby coś w środku pykło i zaczyna grać... Bardzo często występuje to podczas słuchania muzyki w stereo :( co może być tego przyczyną ? Na moje ucho brzmi to tak jakby coś w środku się rozłączyło i słabo styka, dopiero przy większej głośności "zaczyna trybić"... Jakieś pomysły ?
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Blackninja, miałeś rację !!! Zamieniłem prawy i lewy front miejscami, i wychodzi na to że to amplituner :( Sam nie wiem co gorsze... Pewnie ktoś z forumowiczów miał podobny problem - jakie koszta naprawy ? Amplituner już wiekowy, nie wiem czy jest sens...
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Ktoś mógłby coś więcej napisać w tym temacie ? Może jakiś link, gdzie mogę poczytać jak taką końcówkę wymienić ? W moich okolicach nie mam żadnego serwisu do którego mógłbym oddać sprzęt do naprawy :(
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Blackninja, miałeś rację !!! Zamieniłem prawy i lewy front miejscami, i wychodzi na to że to amplituner :( Sam nie wiem co gorsze... Pewnie ktoś z forumowiczów miał podobny problem - jakie koszta naprawy ? Amplituner już wiekowy, nie wiem czy jest sens...
On mnie zadziwia :) następny krok to naprawa przez neta. "Przyłóż amplituner do monitora..." :blagam:
 
Do góry