Problem z ps3

KamPlayer

New member
Witam, posiadam konsole PS3 320GB, mój problem polega na tym, że po podłączeniu konsoli do telewizora SONY 40BX420 i ustawieniu rozdzielczości 1080p dochodzi do zanikania obrazu co jakiś czas, problem nie występuje podczas grania tylko podczas użytkowania w menu konsoli. Konsola podłączona jest kablem HDMI za ok. 30 zł. Konsole przetestowałem z innym telewizorem HD ready i tam ten problem niewystępuje( może dlatego, że ustawiona jest inna rozdzielczość) jak myślicie?

PS. W telewizorze sony po podłączeniu kabla do pierwszego HDMI i po wybraniu rozdzielczości podaje, że telewizor jej nieobsługuje, zaś w drugim wszystko jest ok. Może coś nie tak z telewizorem, proszę o pomoc

z góry dzięki.
 

JackS.

New member
Bez reklam
Możesz mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi kategoriami i w jak rozpoznać ten kabel high speed i czy to na pewno zadziała?
Na opakowaniu kabla ma być jasno napisane, że to kabel High Speed lub kategorii 2. Jeśli nie jest, to znaczy, że producent tego kabla nie gwarantuje, że kablem tym da się przesyłać jakikolwiek format bardziej wymagający niż 1080i60 lub 1080p24.
 

KamPlayer

New member
Wielki dzięki. Na razie zostane przy tym nieszczęsnym HDMI, które mam, jeżeli jakaś dodatkowa kaska wpadnie to na pewno kupie. Jeszcze raz wielkie dzięki.
 
Do góry