Problem Z ps3 obraz skacze

theoliz

New member
Witam mam podobny problem. Otoz to mam mieszkanie w sopocie i tam mam jedna z pierwszych plazm jaka weszla na rynek marki sony niedawno jakies 3 miesiace temu kupilem sobie ps3. Chodzila mi normalnie przez jakies 2 i pol miesiaca i nagle cos sie stalo wlaczam konsole a tu skacze mi obraz mam jakies kreski i w ogole wyglada to tak jakby dopiero robil gre. Chodzi tu o pro evolution soccer 2008 tam mam wlasnie takie rzeczy. Natomiast w Fight night round 3 mam postacie jakby byly dalmatynczykami cale w kropki. Nastepna gra w ktorej wystepuje blad jest NBA 2k8 tam chyba najmniej widac bledy ale tez sa. Ogolnie to w kazdej grze sa jakies czarne paski plamy itp. itd. Stalo sie tak nagle. Nadmienie ze nie mam telewizora w HD, ale najlepsze jest to ze przyjechalem do domu do rodzicow ktorzy maja telewizor pionnera i samsunga w full HD. Mowie sobie sprawdze konsole i w ogole. Kupilem kabel HDMI i tez jest to samo wiec nie wiem czy to telewizor czy konsola prosze pomozcie mi albo poradzcie co mam zrobic????
 

theoliz

New member
tak na wszytkich, i w ogole jesli to konsola to mozliwe ze to tak nagle sie stalo i w ogole. I co teraz na gwarancji isc do sklepu
 

Ogr

New member
Bez reklam
Oczywiście ze tak nagle mogło cos nawalic ,niektóre wady elektroniczne wychodza po czasie .Sprawdz dla pewności na innym kablu,jak bedzie to samo oddaj do naprawy .
Jakim kablem podłaczasz do tv???
 
Ostatnia edycja:

theoliz

New member
no podlaczalem tym co jest w zestawie i nic a ostanio kupilem hdmi i tez nie dzialo. ale co mam isc do sklepu na gwaracnji dac co nie.??? ale wtedy dzadza mi nowa czy beda naprawiac
 
Do góry