Problem z połączeniem TV TXP42g30 - serwer PS3

sobon2000

New member
Witam
Mam problem jak w temacie. Czasem TV połączy się bez problemu, czasem sam się połączy po kilku minutach czekania. Zauważyłem, że jak zmienię numer portu w ustawieniach serwera to po zresetowaniu momentalnie wskakuje. Na drugi dzień z tym samym portem już się nie łączy...co jest grane? W przypadku wifi są większe szanse że TV znajdzie serwer, po kablu wydaje się że jest gorzej. Aha - na liście serwerów wyświetla się oprócz windosowskiego nazwa PS3 ale bez ikonki - wtedy nie da się połączyć, jak się pojawi ikonka to jest OK. Może trochę namieszałem ale może ktoś ma coś podobnego i pomoże?
Pozdrawiam!
 

sobon2000

New member
Chyba już sam rozwiązałem problem - trzeba było w zaporze windowsa ustawić PS3 żeby zapora go omijała i jest OK. Tylko dlaczego prędzej raz było dobrze raz nie? Powinno albo działać albo w ogóle a nie takie jaja:)
Pozdrawiam
 

sobon2000

New member
Chyba nic z tego - dalej dupa. Może mi ktoś coś doradzić? Za każdym razem muszę zmieniać numer portu - niby proste ale trochę wkurzające...
 

sobon2000

New member
Chciałbym odświeżyć temat - z ciągłą zmianą portów żeby go łapał TV już się przyzwyczaiłem. Kolejny problem to napisy - jak wybiorę opcję no encoding external sublitles to obraz wychodzi brzytwa ale napisów nie ma, jak otworzę film w opcji mencoder to napisy są ale film strasznie przerywa i jakość jest znacznie gorsza. Może ktoś się spotkał z czymś takim? Czytam różne posty z tym związane ale coś nie bardzo mi wychodzi. Można jakoś przywrócić fabryczne ustawienia opcji w serwerze? może coś przekombinowałem...
 
Do góry