Problem z połączeniem laptopa z tv-Pomocy!!!

opsi

New member
Witam!Problem jest taki ze nie moge podłączyć laptopa pod tv sony bravia to znaczy moge ale wyglada to tak-Po wlaczeniu np allplayera i filmu wszystko gra film dziala ale po rozszerzeniu go na full idzie ale po chwili wlacza sie czarny obraz i komunikat "brak synchr." trwa to jakies 2 sek. i wraca z powrotem ,ta czynnosc powtarza sie co pare minut a nawet sekund.Sami sobie wyobrazcie jak to wkur...

Podłączenie:
Kabel jest VGA,tv to Sony bravia KDL32s5500,laptop Toshiba z karta grafiki ATI Radeon HD 2600

Kabel jest na 100%dobry sprawdzalem u kumpla laptop tez sprawdzalem na jego tv ale Sanyo wszystko gra.

Dodam ze film idzie bez tego przerywania ale tylko na mafym obrazie

Ps:Czy istnieje jakis inny kabel aby podlaczyc lapka np do komponenta w tv?i czy to pomorze?Dlaczego tak sie dzieje?

BARDZO PROSZE O POMOC!!!I Z GÓRY DZIEKUJE!!
 

robert514

New member
opsi napisał:
Witam!Problem jest taki ze nie moge podłączyć laptopa pod tv sony bravia to znaczy moge ale wyglada to tak-Po wlaczeniu np allplayera i filmu wszystko gra film dziala ale po rozszerzeniu go na full idzie ale po chwili wlacza sie czarny obraz i komunikat "brak synchr." trwa to jakies 2 sek. i wraca z powrotem ,ta czynnosc powtarza sie co pare minut a nawet sekund.Sami sobie wyobrazcie jak to wkur...

Podłączenie:
Kabel jest VGA,tv to Sony bravia KDL32s5500,laptop Toshiba z karta grafiki ATI Radeon HD 2600

Kabel jest na 100%dobry sprawdzalem u kumpla laptop tez sprawdzalem na jego tv ale Sanyo wszystko gra.

Dodam ze film idzie bez tego przerywania ale tylko na mafym obrazie

Ps:Czy istnieje jakis inny kabel aby podlaczyc lapka np do komponenta w tv?i czy to pomorze?Dlaczego tak sie dzieje?

BARDZO PROSZE O POMOC!!!I Z GÓRY DZIEKUJE!!
Witam, a jakie rozdzielczości ustawiłeś w TV i laptopie. Musisz dobrać takie, które obsługuje TV.
Po co zakładasz drugi taki sam temat?
 
Ostatnia edycja:

opsi

New member
Próbowałem różne rozdzielczości i na komnie i na tv nawet wszedłem w karte grafiki i tam w zawansowanych próbowałem ale nic nie dało,kurde nie wiem co robić PROSZE POMÓRZCIE!!!
 

opsi

New member
Przed wszystkim dziekuje za pomoc myslalem ze juz nikt mi nie pomorze,choc nie pisze ze zadzialalo bo jeszcze nie sprawdzilem ale sterowniki juz pobralem.Odezwe sie co i jak DZIEKI!!!!
 
Do góry