problem z podłączeniem recordera N do SONY KDL 52W4000

damagecult

New member
witam kolegów,

mam problem z podlaczeniem recordera N-ki do mojego swiezo zakupionego Soniacza KDL-52W4000, ustawialem recorder zarowno na 720 jak i na 1080 HDMI, probowalem podlaczac pod rozne gniazda HDMI w telewizorze ale nic to nie daje, TV w zakladce ustawien nie wykrywa mi zadnego urzadzenia.
myslalem ze to moze kabel lub kopniete wejscia w tv, ale po podlaczeniu PS3 wszystko smigalo jak nalezy. ma ktos pomysl na rozwiazanie tego problemu?:)
z gory dziekuje za pomoc

pozdrawiam
 

mrowa65

New member
Witam!
Mam podobny problem z podłączeniem N-recordera po HDMI z KDL-52W4210.Jak to rozwiązać?
POMOCY!!!
 

Sych

New member
Wszystkie problemy z podłączeniem dekoderów n do różnych marek tv, wynika z jednej prostej rzeczy. n przesyła cyfrowy dźwięk dolby przez hdmi, a niestety nie ma dopracowanego protokołu hdcp, który po prostu nie przekazuje dźwięku, bo uważa go za piracki.. Inni dostawcy puszczają dźwięk inną ścieżka, osobnym kablem i nie ma takich problemów.
Spróbuj w dekoderze zmienić dźwiek na stereo, albo podłączyć pod inne wejście. Napisz czy pomogło.
 

mrowa65

New member
Niestety po wielu próbach połączenie nbox-a z TV przez kabel HDMI nie powiodło się .
Najlepszy efekt jaki uzyskałem po wymianie kabla HDMI (pierwszy 75zł drugi kupiłem za 150 zł) to obraz i fonia poza kanałami nadawanymi w HD .W chwili obecnej odbieram wszystko poprzez kabel component.
Jest OK. !!!:eek:k:
 
Do góry