problem z podłączeniem p42s30 do internetu

rafallogi

New member
Dajcie proszę jakiś link do tematu, bo ja z kolei muszę zaczynać od zera w kwestii podłączenia TX-P50ST30E do internetu. Chciałbym korzystać IPLEXU oraz YouTube.
Stan zastany: TV, neostrada z livebox (książka) łączy się po WIFI z laptopem.
Da się z tego coś uklecić? Dodam tylko, że w tv nie ma okna z Iplex. Proszę śmiało...jak krowie na rowie:roll:
 

OSKI

New member
Vierra cast i ustawienia :)
Skoro nie ma okienka z funkcjami to je dodaj lub zainstaluj z marketu
Albo sa na kolejnej stronie
 

dzajson

New member
Dajcie proszę jakiś link do tematu, bo ja z kolei muszę zaczynać od zera w kwestii podłączenia TX-P50ST30E do internetu. Chciałbym korzystać IPLEXU oraz YouTube.
Stan zastany: TV, neostrada z livebox (książka) łączy się po WIFI z laptopem.
Da się z tego coś uklecić? Dodam tylko, że w tv nie ma okna z Iplex. Proszę śmiało...jak krowie na rowie:roll:
Witam
Jeśli twój modem nie ma gniazda rj45 to połączenie będzie możliwe tylko przez wifi i adapter
Panasonic DY-WL10E-K lub zamiennie NETGEAR WNDA3100 v.2 Można też zmienić modem na modem z routerem wyjdzie na pewnie taniej.
 

rafallogi

New member
sprawdziłem livebox neostrady ma 2 wejścia RJ45- jedno oznaczone kolorem czerwonym, drugie żółtym. Które wykorzystać, jest jakaś różnica? Kabel ma być z przeplotem, czy nie? IPLEX-u.pl nie ma w okienku ani na pierwszej ani na drugiej stronie (druga cała czysta).
 

dzajson

New member
sprawdziłem livebox neostrady ma 2 wejścia RJ45- jedno oznaczone kolorem czerwonym, drugie żółtym. Które wykorzystać, jest jakaś różnica? Kabel ma być z przeplotem, czy nie? IPLEX-u.pl nie ma w okienku ani na pierwszej ani na drugiej stronie (druga cała czysta).
Kolor żółty jest do podłączenia tunera telewizji satelitarne natomiast czerwony do komputera ,routera
Kabel ma być prosty.
Jeżeli masz już VieraCast to wszystkie aplikacje są do zainstalowania w zakładce Market
 
Do góry