Problem z podłączeniem DVD po DVI do Plazmy, help

adax100

New member
70-calowy telewizor Sony

jest problem z podłączeniem DVD po DVI do Plazmy, dzieją się dziwne rzeczy, po podłączeniu, obraz się włącza i wyłącza, jakbym włączał i wyłączał żarówkę na suficie, ktoś ma pomysł jaka może być przyczyna?????
 

ortax360

New member
Sprawdz na innym kablu DVI . I W USTAIENIACH DVD I PLAZMY. Mi wyglada na kabel. Cos podobnego miałem przy sharpie 32ga4e tylko ze dvd jest z hdmi a lcd z dvi ,zmieniłem kabel i pomogło obraz idealny.
 

adax100

New member
samsung slim WS 32Z308P

wlasciwie to ja jej nie kupilem, tylko to drugie
FSC P50-1 oceniam bardzo dobrze, bardzo dobrze przyjmuje sygnał HDTV mimo że ma tylko transkoder, czyli jest tylko kompatybilny, podawałem rózne próbki HD, bardzo ładnie je wyswietla, minusem jest waga, ale masywna obudowa jest tez duzym plusem, poniewaz nadaje sie w zasadzie do kazdego pomieszczenia, w miejscach publicznych, no i dzieki temu jest bardzo bezpieczny w transporcie, oczywiscie jak kazda 50tka gorzej znosi ruch na obrazie, próbuje korygowac obraz w kilku miejscach jednoczesnie, aby zminimalizowac błedy, szczególnie przy współpracy z C+, gdy podczas transmisji live, dekoder nie radzi sobie poprawnie, to od razu odbija się to na PDP
znacznie lepiej radzi sobie P50-2
 

przemazss

New member
@Bakrzych, udalo Ci sie moze dojsc ze swoim s60 i podlaczeniem pod hdmi??

Ja walcze juz ktorys dzien z kolei z podlaczeniem kompa (radeon 9550) przez dvi->hdmi i zero rezultatow.

Telewizor przez chwile wykrywa polaczenie i wyswietla obraz, ale tylko przez pierwsza chwile. Pozniej pokazuje niebieski ekran tak jakby nie bylo nic podlaczone.

Czy ktos moze rozwiazal ten problem??

Probowalem 2 kabli dvi->hdmi. Na dwoch telewizorach s60. Rozmawialem przed chwila z osoba ktora tez ma ten sam problem.

Za wszelkie uwagi bede wdzieczny.


Pozdrawiam.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Gdzieś już to pisałem, ale jeszcze raz napisze, ATI DVI + JVC s60 HDMI = Kaszanka, to znaczy nie szukałem wśród starych sterowników ale nowe napewno nie działają, Natomiast Nvidia DVI + JVC S60 = gut obrazen. Wszystko to dziwne i nie wiem dlaczego tak jest.
 

Bakrzych

New member
Niestety z podłączeniem dalej lipa. Udało mi się raz uzyskac obraz na lcd ale sam nie wiem jak (instalacja sterów). Niestety działało tylko jeden dzień, a na drugi znowu to samo :x .I do tej pory nic, już mnie męczy ta zabawa. Jak ktoś coś wymyśli proszę niech da znac.
 

przemazss

New member
PIP w LCD Samsunga

Rozmawialem dzis z technikiem z JVC Polska i on potwierdzil, iz jest problem z kartami marki ATI. Nawet nie wymienialem modelu S60. Mowil, ze testowali polaczenia dvi-hdmi na gf serii 6xxx, starszych nie, i chodzilo.
Wiec czeka mnie zakup produktu nvidii i tutaj mam pytanie czy komus sie udalo polacznie starszych modleli nvidii np. gf 4xxx?
 

Bakrzych

New member
Ja jestem zadowolony ze sojego radka 9500Pro, stary ale jary.
Nie wierze, że nie można jakoś rozwiązac tego problemu, przecież przez jakiś czas u mnie działało.
 
Do góry